Basın'da Ne Okusak

GEO Aralık Sayısında Ben De Varım

07 Aralık 2015

Efendim Aralık ayı güzel başladı. Beğeniyle takip ettiğim ve ah burada yazsam dediğim GEO Dergisi’nin Aralık sayısında ben de varım. Bugüne kadar gördüğüm en kapsamlı Blogger Dosyası olan haberde annelik, gezi, teknoloji, moda konularında yazan bloggerlarla hikayeleri, takipçilerinin etkileri, bloglarıyla ayna tuttukları geleceğe ait pek çok konu konuşuldu.


IMG_3002

Bendeniz de gezi bloggerı olarak bu dosyada yer almaktan hem çok mutlu oldum hem de çekimlerde çok keyif aldım. Yirmi yıla aşkın iletişim danışmanlığı deneyimi olan M.İrem Afşin’in hazırladığı haberi muhteşem kareleriyle ve sabrıyla Ali Fuat Karasu görüntüledi. İkinci evim olan Tavsiye Evi‘nde önce harika bir çorba ile başlayan çekimler bol kahkaha, az dedikodu, çok çay kahve ile geçti diyebilirim.

IMG_0695

IMG_0727

IMG_0694

Blogger aleminin yazılı olmayan etik kuralları, ajans ve marka çalışmaları, takipçi sayısı mı kaliteli içerik mi gibi pek çok soruyu yanıtladığımız haberi dergiden , Apple aplikasyonu ile mobil cihazlardan rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Geo Dergisi Aralık sayısı

Benim dışımda kimler var diye merak ediyorsunuz biliyorum ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, hepimizin tek mesajı HAYAT, PAYLAŞILDIKÇA GÜZEL.

İletişim ajansları tarafından blogger alemine bakışı Artı İletişim Danışmanlığından Selin Çıkınoğlu ve Esra Şengülen Ünsür anlatmış.

Moda; Gamze Biran  Zeynep Erkan Billur Saatçi Alexander Kokoskeriya-Oben Budak

Gezi; İrem Özer Sezgin Yılmaz ve bendeniz

Teknoloji; Kahraman Uğurlu Teknolojik Anneler -Derya Divrikli, İpek Süer

Kadın; Güldem Zeybek

Annelik; Elif Doğan Ece Kumkale

Geo Dergisi Yayın Yönetmeni Yeşim Nur Mantaş’a, M.İrem Afşin’e, Ali Fuat Karasu’ya teşekkürlerimle. 

 

2 Comments

 • Reply gravyer 07 Aralık 2015 at 14:34

  tebrikler :)

  • Reply Banut 07 Aralık 2015 at 18:40

   Teşekkürler

  Leave a Reply

  Berlin in Berlin ödül almış, ödülden çok filmdeki erotik sahne konuşuluyor, Uğur Mumcu öldürülmüş…Nihan’ın iki ülke ve 20 yıllık zaman dilimini kapsayan hikayesinin arka fonunda Türkiye’nin o yıllardaki sosyal ve siyasi panoraması var…

  Kitabı okurken Banu Tozluyurt’un tanınmış yazarlara; bir Banu’luk yer açın ben geliyorum diyen ayak sesleri duyuluyor…

  Nihan, Kamer ve Seval’i babaları cumartesi günleri halaları Ayla’nın oturduğu Kadıköy’e götürürdü. Belki de balıkçılar çarşısında balık alırken yanlarından geçtiniz. Ya da Üsküdar’dan Nihan’la aynı vapura bindiniz, yanyana oturdunuz… Hikayedeki gerçeklik duygusu o kadar geçiyor ki insana sokakta yürüyen bir genç kıza acaba bu Nihan’mı diye bakabilirsiniz…

  Lale Celepoğlu

  D & R    /    İdefix    /    Kitap Yurdu    /    Babil.com