Legabebeshop

0

Etrafımda ne çok çalışkan kadın var yahu. Hangi birine yetişeceğim şaşırdım. Bu kadınlar hiç yorulmuyor, hiç durmuyor.  Legabebeshop.com da işte bu kadınlardan üç tanesinin bir araya gelerek kurduğu  sanal mağaza.

legabebeshop_2_

Üç kadın girişimci arkadaşım ve aynı zamanda anne olan Ezgi İçli, Gamze Malkoç ve Gülderen Murteza ortaklığıyla kurulan legabebeshop.com‘un temel amacı ebeveynlerin çocukları için kullanacağı ürünleri, kalitesi konusunda endişe etmeden satın almaları.

legabebeshop.com’da Neler Var?

www.legabebeshop.com ile Legabebe Aktivite atölyelerinde kullanılan ne varsa bir ‘tık’ uzağınızda… legabebeshop.com’da, Legabebe Aktivite Ekibi tarafından deneyimlenerek beğenilen, gelişimi destekleyen oyuncakları, kitapları, kırtasiye ürünlerini ve aktivite setlerini bulacaksınız. legabebeshop.com ile çocuğu için en iyisini bulmaya çalışan, araştıran ve zamanını doğru yönetmek için çaba gösteren ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmak amaçlanmış. Tüm Türkiye’ye ulaşım garantisiyle satış yapan legabebeshop.com‘da yüzlerce çeşit özenle seçilmiş ürün mevcut.

  • Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek, yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, evde keyifli zaman geçirmeyi sağlayacak aktivite setleri,
  • Çocukların hayal güçlerine hitap eden, duygu ve düşünce dünyalarını geliştiren sıra dışı kitaplar,
  • Birden fazla çocuğa oyun kurma ve bir arada oynama imkanı veren aktivite materyalleri,
  • 3 boyutlu düşünme yeteneğini geliştiren oyunlar,
  • Sağlık testlerinden geçmiş kırtasiye ürünleri,

Kısacası yaratıcı oyunlar dünyası legabebeshop.com’da oyun, eğlence, mutluluk dolu bir dünya sizi bekliyor. Biz kartondan ev siparişimizi verdik yeğenim Ozan ile, şimdi merakla gelmesini bekliyoruz.

Legabebeshop karton ev

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz