Oyuncaktan Bebek Odasına Her Şey Burada-Minycenter

0

Pandemi koşullarının esnemesi ve aşının yaygınlaşması ile yurt dışına gidiş gelişler de normale döndü. Ben henüz ülke dışına çıkmadım ama çok fazla gelen giden arkadaşlarım var. Geçtiğimiz hafta sonu uzun zamandır görüşmediğim bir lise arkadaşım Amerika’dan geldi ve bir başka ortak arkadaşımızın kızının doğum gününde buluştuk. Niye yazıyorum tüm bu detayı birazdan anlayacaksın sevgili okur. Doğum günü olan kızımız henüz bir yaşına yeni girdi. Bizim grubun en geç evlenenlerinden olunca annesi, bebek de biraz geç geldi. Hepimiz bebek sevmeyi özlemişiz pek eğleniyoruz onunla ve çeşit çeşit hediyeler alıyoruz. Açıkçası çok da şaşırıyorum hediyeleri görünce. Kızım şu an on yedi yaşında ve o küçükken nerede bu kadar çeşit, nerede bu kadar marka ve en önemlisi de nerede internetten alışveriş. Kıyafeti, oyuncağı, kitabı, banyo gereçlerini kısacası her bir ihtiyacı ayrı yerden alırdık ve hafta sonlarımız sadece onun ihtiyaçlarını temin etmekle geçerdi.

Bizim Amerika’dan gelen arkadaş, “harika bir şey getirdim görünce şaşıracaksınız, çok işe yarar bir gereç” deyince hepimiz merakla paketin açılmasını bekledik. Yeni diş çıkaran ve katı gıdaya geçen bebekler için meyvenin üzerine takılan bir tül kese, altında da kapağı. Yani havucu bunun içine sokuyorsunuz ve bebek, boğazına takılma riski olmadan meyveyi dişliyor, emiyor. Şaşıran sadece ben oldum diyebilirim. İlk defa gördüm çünkü böyle bir gereci. Diğer arkadaşlarım bunun çoktan Türkiye’de olduğunu söyleyince sadece benim ve hediyeyi getiren arkadaşımın ağzı açık kaldı.

Eskidenmiş yurtdışında olan her şeye özenmek, bavullar dolusu eşya taşımak. Şimdi internetten bir tıkla dünya evinize geliyor. Değişik aylara uygun bebek oyuncakları için az mı gezindik. Erkek çocuklara modern kıyafetler bulmak, kızlara kostüm uydurmak, bebek küveti ve banyo gereçleri için az mı dolaştık.

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımın önerisiyle girip baktığım Minycenter kaliteli, güvenilir, yenilikçi ürün ve markaları tek bir çatıda toplayan güzel bir site olmuş. İster oyuncak, ister kıyafet, ister bebek odası ister bebek arabası, aradığınız her şeyi ayağınıza getiriyor. Geçip giden zaman beni bazen hüzünlendirse de böyle gelişmelerden çok mutlu oluyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz