Ailelerin ‘Alışveriş Sözlüğü’ açıldı

0

Bundan sekiz yıl önce yani kızım doğduğunda bırakın internet sitelerini doğru düzgün yeni doğan-bebek alışverişi yapacak mağaza bile yoktu. Öyle süt sağma makineleri, sterilezörler, yoğurt makineleri, burun temizleme cihazları tek tük vardı ve araştırmaya vaktimiz de olmadığından bilen duyan arkadaşlarımızdan öğrendiklerimizle yetinirdik. Eh tabi tek tük üretici olunca da öyle çok seçme şansı yoktu ve ne satarlarsa alıyorduk. Nereye kime  şikayet edeceğiz, muadilini nereden bulacağız…Seçme şansımız yoktu ki.

Sekiz yıl geçmiş aradan ve şimdi bakıyorum da gün geçmiyor ki yeni bir web sitesi açılmasın. Bunların bazıları hakikaten uzun ömürlü olacak bazıları ise kısa ömürlü, saman alevi misali. Her işte her sektörde  olduğu gibi moda olan bir şey ortaya çok fazla dökülüyor ve çabuk da tüketiliyor.

Son günlerde çok çabuk tüketilmeyecek bir site açıldı ki; dileyen yazar olup giriş yapabildiğinden kendi kendini yenileyecek bir site bu: www.anakilavuz.com

Ebeveynlerin ekonomik, kaliteli, sağlıklı, alışveriş kılavuzu olmayı hedefleyen anakilavuz.com un diğerlerinden farkı; ürün seçerken bu ürünlerle ilgili doğru yorum bulma konusunda sıkıntı yaşayan tüm çocuklu ailelerin faydası için oluşturulmaya çalışılan,interaktif bir başvuru kaynağı olması.

Biz ebeveynler hayattaki en önemli varlıklarımız çocuklarımız için gerekli alışverişi yaparken en çok o ürünü deneyimlemiş başka bir ailenin görüşüne önem veririz. Nereden almış, ne kadar kullanmış, faydası, zararı…Sorarız da sorarız. İşte site kurucuları da ebeveyn olduklarından beklentileri, ihtiyaçları bire bir yaşayıp bildiklerinden en son bilgileri, en verimli çözümleri yazıyorlar sitelerinde.

Sitenin yazar kadrosunu, “Benim de sözüm var!” diyen, anne-bebek-hamile-baba ürünleri kullanmış, olumlu-olumsuz deneyimlerini diğer ailelerle paylaşmak isteyen herkes olarak tanımlıyorlar.

Sözlük alt yapısıyla kullanıcılarına kendi aralarında da mesajlaşıp sosyalleşme olanağı tanıyan anakilavuz.com kullanıcılarına etkinlik organize edecekleri modüller de sunarak aile dayanışmasını, yakın yaştaki bebeklerin sosyalleşmesi ile de destekleyerek gündelik hayata taşıma fırsatı da sunuyorlar.

Kılavuz sadece ailelerin değil, markaların da başucu sitesi olmaya aday. Markalar, kişiler, kurumlar müşterilerinin ihtiyaç, şikayet, talep, öneri ve beğenilerine ilk elden, en güvenilir kaynaktan ulaşma imkanını bulacaklar.

Anakilavuz.com’un sürprizlerini http://anakilavuz.com/nedir.php?q=kampanyalar  linkinden takip edebilirsiniz.

Ana Kılavuz’u ayrıca sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Facebook: http://www.facebook.com/AnaKilavuz

Twitter: https://twitter.com/AnaKilavuz

e-mail: anakilavuz@gmail.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz