Yatak Konforunu Tamamlayan Alez Modelleri ile Güne Zinde Başlayın

0

Yatak Konforunu Tamamlayan Alez Modelleri ile Güne Zinde Başlayın

Güne sağlıklı ve zinde bir başlangıç yapmanın yolu konforlu bir uyku deneyiminden geçiyor. Günlük hayatın koşturmacası için enerji toplayabilmek kesintisiz bir uyku süreci ile mümkün. Keyifli bir uyku için bedeninizi ergonomik yapısı ile rahatlatan yataklar vazgeçilmez ürünlerin başında geliyor. Gece boyunca uykunuzu bölmeyen, sabah dinç bir şekilde uyanmanızı sağlayan yatak seçiminin konforu doğru alez kullanımı ile tamamlanıyor.

Yatak koruyucu olarak bilinen yatak alezi modellerinde kullanım amacına göre lastikli alez, bebek alezi, su geçirmez alez gibi seçenekler yer alıyor. Yataş Bedding koleksiyonunda yer alan modeller ise yatağınızı korurken, aynı zamanda anti-stress, sivrisinek kovucu, ısı dengeleyici gibi ekstra özellikleri ile konforu artırıyor. Gün boyu yaşadığınız stresli ortamların gerginliğini içindeki karbon teller aracılığı ile vücudunuzdan uzaklaştıran modeller güne gülümseyerek uyanmanızı sağlıyor. Maksimum derecede hafif, makinede yıkanabilen, kullanım amacınıza göre aradığınız alez çeşitlerini Yataş Bedding koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Su Geçirmez Alez ile Yataklar Tertemiz Kalıyor

Sağlıklı bir uykunun değişmeyen unsuru yatakların konforu kadar, kolay temizlenebilir ve hijyenik ürünler olması önem taşıyor. Yatağınızın uzun ömürlü olması ve temizliği için kullanılan standart alez modelleri en çok kullanılan seçenekler arasında yer alıyor. Standart modellerin yanı sıra full kenarlı üretilen modeller ise yatağınızın her tarafını sararak uzun dönemli temizlik sağlıyor. Doğal pamuk kullanılarak üretilen ve makinede yıkanabilen Yataş’ın Perle full kenarlı modeli yatağı tamamen kaplıyor ve böylece dayanıklılık süresini artırıyor. Yumuşak ve konforlu kullanım olanağı sunan mikro yumuşak yüzeyli lastikli modeller de diğer modeller gibi su geçirmezlik özelliği taşıyor. Köşelerinde bulunan lastikleri ile yatağa sabitlenen model, aynı zamanda membranlı arka yüzü ile suyu yatağa geçirmiyor. Bu özelliği ile hastalar için de konforlu bir kullanım sağlıyor.

Ekstra Özellikli Alez Modelleri ile Keyifli Uykular

Sağlıklı ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşatmak için üretim yapan Yataş Bedding, yatağınızı koruyan alez çeşitlerini ekstra özelliklerle buluşturuyor. Günün stres dolu gerginliğini üzerine uzandığınızda atabileceğiniz anti-stress modeli, sabaha mutlu bir yüzle uyanmanızı sağlıyor. İçerisinde bulunan karbon teller aracılığı ile vücutta biriken statik elektriği alan bu modelle huzur dolu bir uyku keyfi sizi bekliyor. Üstelik bu anti-stress model alezin üzerine konulan çarşaf da bu etkiyi engellemiyor.

Yataş Bedding’in ürettiği üstün özellikli ürünlerden birisi de sivrisinek kovucu modeli. Yaz keyfini alıp götüren sivrisinekler gece uyku konforunu da olumsuz etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Pamuk ve bambu karışımından üretilen bu alez modeli, içeriğinde yer alan limon ve okaliptüs lifleri sayesinde sivrisinekleri yatağınızdan uzak tutuyor. Doğal içerikleri ile gece boyunca uyanmadan, uykunuz bölünmeden uyumanın keyfi ile güne enerjik başlayabilmenize olanak yaratıyor. Sivrisinekleri uzaklaştırdınız, günün gerginliğini arkada bıraktınız, geriye ne kaldı? Bir de “gece boyunca terlemeden rahat bir uyku istiyorum” diyorsanız, Yataş Bedding’in Dacron Climarelle Cool alez modeli ile o da mümkün. Sıcaklığı ısı transferi ile yayan ve terlemeden uyumanız için tasarlanan bu model, yatağınızı korurken, sizin de gece boyunca rahat etmenizi sağlıyor.

Uyku süresince bedeninizi dinlendiren yatakları korumak için üretilen modeller, ekstra konfor sağlayan özellikleri ile size de sağlıklı bir dinlenme süreci yaşatıyor. Su geçirmezlik özelliği taşıyan %100 pamuktan üretilen modeller ile bebekler ve hastalar da rahat bir uyku ile buluşuyor. Yataş Bedding’in alez modelleri farklı kullanım seçenekleri ile yatak odanızdaki yerini alıyor. Sağlıklı bir uyku sağlayan, yataklarınızın kullanım ömrünü uzatan, Yataş Bedding’in geniş ürün yelpazesindeki alez fiyatlarını inceleyebilir, güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz