Banu’nun Dünyası On Yaşında

2

Evet sevgili okur artık okuduğun bu blog tam on yaşında. Bundan tam on yıl önce Almanya’da başlayan yazma maceram son hız devam ediyor ve ben çok ama çok mutluyum. On yıl içinde hayata dair, bana dair, kitaba dair, sanata dair, çocuğa, aileye, çiçeğe, böceğe, insanlığa dair ne düşündüysem yazdım. Kimi yazılarım çok beğenildi kimi çok eleştirildi kimi çok üzdü kim çok güldürdü ve her yazım bana çok şey öğretti.

Her gün yazı ekleyemesem de arayı çok açmamaya haftada üç dört yazı eklemeye çalıştım. Sosyal sorumluluk yazılarına özellikle yer verdim, arkadaşlarımın girişimlerini, yeni projelerini tanıttım. Seyahat yazılarım olmazsa olmazlarımdandı ve en çok da bu yazılara yorumlar aldım.

Banu’nun Dünyası’nı takip eden okurlarım kitap, film, kültür sanat köşesinin de olması gerektiğini söylüyorlardı hep, bu yeni yüzde artık NE’ adlı bölümde bu konudaki önerilere de yer vereceğim. Mekan önerilerim de burada yer alacak.

Çocuk – Ergen Bölümü yeni gibi görünse de eski yüzdeki Anne-Çocuk bölümünün biraz daha gelişmiş hali. Malum artık bir ergen annesiyim ve paylaşacak çok şeyim var bu konuda.

Eğitim adlı bölümde benim asıl profesyonel işimi ön plana çıkardık, buraya tıkladığınızda iş kadını Banu’yu bulacaksınız. Kurumsal kimliğim orası.

Tüm bunlara ek olarak video bölümü yeni. Sevgili Berna Kasapoğlu Serdarlı, nam-ı diğer vlogger anne ya da AilemizleTV kurucusu, tüm video çekimlerini gerçekleştirdi ve bu harika bölümün mimarı oldu. Eh artık video bloglar ön plandaysa biz de gelişime ayak uyduralım değil mi?

Tüm bunlar benden son haberler, aslında daha çok haber var, örneğin onuncu yıl kutlaması gibi, fakat onu çok detaylı yazacağım için şimdilik seni yeni yüz ile baş başa bırakıyorum. Bir bak bakalım, gezin buralarda. Önerilerin varsa mutlaka bekliyorum.

Blogumu yeni yüzüyle buluşturan Zuhal Bozdağ’a çok teşekkürler.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz