Benim Zamanım Değerli

2

Gerçekten aynen böyle; benim zamanım değerli. Gezgin Banu olmak, kimi zaman şehir dışında olup sürekli eğitim veren bir Yönetim Danışmanı olmak, anne olmak, eş olmak, Kadının Adı Var ‘ın üç kadınından biri olmak, kitap yazıyor olmak, evlat olmak, teyze olmak, arkadaş olmak, blogger olmak zamanı çok iyi kullanmayı gerektiriyor, hepsi bu. Yoksa dünyayı kurtamıyorum. Tüm bu saydıklarım için çok iyi bir organizasyon yeteneği gerekiyor ki büyük şehirde yaşayanlar için bu çok da kolay olmuyor. Vaktime kıyamadığım için bugüne kadar ertelediğim şeylerden biri de lazer epilasyondur. Arkadaşlarımın bu konuyu ihmal etmeme şaşırmalarına rağmen ben hep bir merkeze gidip orada vakit harcamayı gereksiz bulmuşumdur. Fakat benim gibi çok gezen bir seyahat yazarının da takdir edersiniz ki en büyük ihtiyaçlarından biri bu lazer epilasyon. Bana evde yapabileceğim bir şeyler gerekiyordu.

Bugüne kadar bu konuyu ihmal etmemin bir sebebi olduğunu Tavsiye Kanalı‘nın Philips Lumea kampanyası ile tanışınca anladım. 8 hafta boyunca ev konforunda sadece beş dakikada Philips Lumea IPL’i deneyimleyeceğim ve sonuçları buradan sizinle paylaşıyor olacağım.

Philips Lumea IPL

Philips Lumea nedir diyenlere önce IPL teknolojisini anlatmak isterim. IPL, istenmeyen tüylerden kurtulma ve pürüzsüz bir cilde sahip olma konusunda etkisi kanıtlanmış, yoğunlaştırılmış bir ışık teknolojisi. Philips Lumea’nın hassas ışık atışları tüy köklerini hedef alarak uyku evresine girmesini sağlıyor ve tekrar çıkmalarını engelliyor.

Benim için en önemli özelliği kablosuz olması. Düşünsenize hiç yerinizden kalkmadan tüm işinizi görüyor.

Philips Lumea IPL

Bu hafta sonu Macaristan’a gitmeden ilk deneyimimi yaşayacağım ve sonuçları sizinle paylaşacağım. Gezgin Banu sanırım artık gün hesaplaması yapmadan, kıl tüyü dert etmeden gezebilecek, çok uzun süre seyahat etmesi gerekirse yedek parça, ampul satın almadan her yere yanında taşıyabilecek.

Bu arada yakında buradan Philips Lumea IPL ile ilgili size özel sürprizler yapıyor olabilirim. Sosyal medyadan ve buradan #BenimZamanim etiketi ile paylaşımlarımı takip edebilir ayrıca Tavsiye Kanalı’nın kampanya sayfasını ve sosyal medya hesabını da izleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Banu canim Allahtan baska sey istesem olacakmis demek ki :))))) benimde son gunlerde gundemimde bu nasil guzel midir , pratik mi yani verdigin paraya degiyor mu, azaltiyor mu bitiriyor mu vs vs detayli yazarsan cok cok sevinirim. birde birde kuzular bunu kac yastan itibaren kullanabilir biliyorsun lazerde 16+ minimum deniyor ama …

    • Esincim kullanınca sonuçları paylaşacağım ama herkes çok memnun. Bizim kızlar 16 yaşından sonra kullanabiliyor aslında regl olduktan iki üç yıl sonra demek daha doğru canım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz