Bugün benim kalbim sekiz katı atıyor

62

Sevindim yazdım.

Üzüldüm yazdım.

Gezdim yazdım.

Gördüm yazdım.

Giydim yazdım.

Yedim yazdım.

Öğrendim yazdım.

Beğendim yazdım.

Beğenmedim yazdım.

İzledim yazdım.

Okudum yazdım.

İçtim yazdım.

Katıldım yazdım.

Araştırdım yazdım.

Eğlendim yazdım.

Ağladım yazdım.

Yazdım da ne mi oldu? Dünyanın ve ülkemin her köşesinden dostum oldu, yazdıklarımdan faydalanıp bunu bana geri bildiren okurlarım oldu, finallere kaldım, ödüller aldım, çok tıklandım ama en önemlisi benden – bana dair bir hazine depoladım. Söz uçar yazı kalır misali öyle bir yaşam arşivim oldu ki, ne para ne pul ile karşılığı olamayacak… Sekiz yaşında bir blog sahibiyim artık. Sekiz yıl sekiz yüz sayfayı geçmiştir yazdıklarımla herhalde, nice sekiz yılları seninle paylaşmaya devam edeceğim sevgili okur eğer ömrüm elverirse. Sen de okumaya ve yorumlarını paylaşmaya devam edersen hayat pek bir güzel olur. Ben pastamı keseceğim ama seni de unutmuyorum, Oriflame, Aisha Aromaterapi ve Banu Conker bu yaş günümde okurlarımla paylaşmak için çamsakızı çoban armağanı hediye verdiler. Onları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.Tabii benden de imzalı İmza Karın kitabı.

Eh sekiz yıl olunca sekiz kişiye de hediye verebilirim değil mi? Bu yazıma yorum bırakıp bir de Facebook  Banu Özkan Tozluyurt sayfasını beğenirseniz belki pastamı yiyemezsiniz ama çam sakızı çoban armağanlarımdan birine sahip olabilirsiniz. 28 Agustos saat 20:00 ye kadar yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Nice sekizlere hep beraber…

 

62 YORUMLAR

  • Banu hanım daha nice sekiz seneler inş. başarıarınızı facebook takip ediyorum. benim de iki kızım var.Çok eğitici bilgilere deyiniyorsunuz sizi tebrik ederim. Kitabınızı gönderirseniz sevinirim.

 1. Canım adaşım,

  Sosyal sorumluluk projelerindeki aktifliğin, hayata güzel ve barış dolu bakışın insanlara öyle bir ışık ki, her zaman yazılarınla aydınlatıyorsun bizi, göremediklerimizi, farkedemediklerimizi.
  Nice 8 yıllara katbekat ve ben de bitutamtuz olabildiğim için çok mutluyum.

 2. Banu Ablacığım, nice 8 yıllara ulaşmanız dileğiyle.. Bana da blog acma fikrini verdiğiniz, bu konuda desteklediğiniz için, arkamda olduğunuzu her zaman bana hissettirdiğiniz için teşekkürler. Daha nice yıllar bu blogda yazılarınızı okuruz inşaallah. Sizi seviyorum :)

 3. Canım daha nice 8 yıllara inşallah..Herkes yazar ve herkesin okuru da vardır elbet…Ama sen gönlümün birincisisin..Hayat ile düşündüklerimi bir bakarım yazmışsın..Çocuklar ile beklentimi bir bakarım sen dile getirmişsin..Ben yazılarını okurken ruh ikizim gibi hisse kapılıyorum ve demek istediklerimi diyen biri var demek de beni çok mutlu ediyor..Seni seviyorum…Ömrüm yettiğince daha nice yazılarını okumak içinde bekliyorum..Sevgiyle kal canım

 4. Yazdın sevindim…
  Yazdın üzüldüm…
  Yazdın gezdim…
  Yazdın gördüm… … …

  Sen yazdın okuyanların sevindi, üzüldü, gördü, gezdi, hissetti…
  Sen ne hissettiysen binlerce okuyanın hissetti…
  Nice yıllara!

 5. Sevgili Banu ,
  88 kere massallah, 88 kere nazar degmesin – popomuza pitpit, basimiza tiktik – 88 kere nice guzel calismalar,paylasimlar,saglikli gunler, sevgi dolu enerjik aylar,yillar.. 88 bin opucukler…

 6. Banu’m,
  Paylaşımlarınla içimizi ısıttın, yaşamlarımıza anlam kazandırdın, bize çok güzel duygular yaşattın, heveslendirdin….kimi zaman biz de seninle üzüldük, kimi zaman sevindik, kimi zaman heyecanlandık,iyiki varsın, iyiki dokundun yaşamlarımıza
  Daha nice yıllara, nice paylaşımlara
  Sevgiyle,
  Umutla

 7. Bizden sonrakilere bırakabileceğimiz en güzel hazine, ne para ne pul; sadece anılarımız… Söz uçar yazı kalır der hep babam, o yüzden anıları da güzelden kalıcı güzele çeviren sadece yazı oluyor.
  Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık, daha nice bol yazılı, keyifli anılarla bezenmiş günlere…

 8. Canim tesadufen yemek kursunda cakisti yolumuz kadermidir sans midir bilmem ama kendi adina söyleyim cok mutlu oldum senin gibi bir arkadasi, ,dostu tanidigim icin dilerim nice 8 yilkarin olur sevdiklerinle sağlıklı, huzurlu… seni takip etmeye ömrüm yettigince de takip etmeye devam edicem ve seninle gezip öğrenmeye devam MUTLU YILLAR banunun dunyasi..

 9. Sizi “Zamane”de guzel bir “Tesaduf” sonucu, Armagan hanim sayesinde tanidim.İyiki de tanimisim, guzel kitaplarinizla da tanistim… “İmza Dilek”… :)))

  • facebook takip ediyorum banu hanım daha nice sekiz seneler inş. Başarılarınızın devamını diliyorum. Benim de iki kızım var çok yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz. Sizi takip ediyorum.Kitabınızı gönderirseniz sevinirim. Selamlar.

 10. Sevgili Banu doğum günün sana daha nice güzellikleri beraberinde getirsin.. Hayat ışığın hiç sönmesin.. Belki anne değilim ama anne& cocuk ilişkisine dair birçok şey depoladım .. Gerek yaptığım programlardan gerekse çevremde anne olan birçok arkadaşımdan hep edindiğim bilgiler oldu.. Gözlemlemeyi sevdim, belki de araştırma öğrenmek huyum olsa gerek..Ama iyi ve güzel olanı seçtim.. Sende o iyi ve güzel olan seçtiklerimdensin… Doğum günün kutlu olsun…
  Blogun nice nice daha cok yıllar okuyucuları ile buluşsun.. İMZA ARKADAŞIN

 11. canım arkadaşım,pozitif insan,başarılı kadın,muhteşem anne vs……. yazabilinecek çok şey var hakkında. Herşey çok güzel olsun istiyorum senin için.her daim başarıların artarak devam etsin inşallah.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz