Bumerang ödüllerinde heyecan dorukta!!!

5

 2.Bumerang Blog Ödülleri’ne katıldım bu yıl Banu’nun Dünyası olarak. Bugüne kadar hiçbir blog ödülüne katılmamıştım. Yedi yıldır blog yazsam da, altı ay önce sevgili Derya’nın desteğiyle blogumun uzantısını ve tasarımını değiştirip daha kendimden emin oldum ve bu yıl Bumerang’ın yarışmasına katıldım. 17 Ekim’de başlayıp 15 Kasımda biten oylama sürecindeydim, daha önceden burada size duyurduğum üzere.  “En Tarz Blog” dalında ilk ona girdim hem de siz okuyucumun sayesinde. Çünkü 1.599  site başvuru yapamış ve 1.111 sitenin başvuruları onaylanmış. Oylama sürecinin ilk aşaması olan “Oylama Süreci” boyunca ise 29.551 SMS gönderilerek, Bumerang Ödülleri’ne katılan siteler desteklenmiş. Bu destekçilerin bir kısmı da beni desteklemiş ki ben ilk ondayım.

Yani heyecan giderek artıyor. 23 Kasım Cuma günü jüri oylamasıyla her kategoriden belirlenecek 3 site, finalist olarak açıklanacak. Ayrıca jüri üyelerinin takdiri ile tüm katılımcılar arasından seçilecek 3 site daha “Jüri Özel Ödülü” için finalist olarak belirlenecek.
 
Finalistler arasından kazananlar, 29 Kasım’da Hilton Convention Center‘da gerçekleşecek gecede açıklanacak. Sizce Hilton’da olacak mıyım? Bekleyelim ve görelim.
 
Bumerang Ödülleri oylama sürecinde bana oy gönderen herkese çok teşekkürler.

5 YORUMLAR

  1. Canım adaşım,
    Senin çoğu çalışmanı, katılımını, paylaşımını bildiğim için bunları ne kadar gönülden yaptığını biliyorum. Hakkında en iyisi olsun, seni okuyanlar, takip edenler artsın.
    Sevgimle…
    Arkandan gelen Banu:-)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz