Canlıyım ama bu kadar canlılık da…

2

Efendim bendeniz dün sabah yani ılık bir 5 ekim günü sabah altıda kalkıp yollara düşüp güzide kanallarımızdan CNN Türk’e gittim. Hani önceki günlerde yazmıştım ya derneğimiz STET’in “Hayalime Dokun” Pozitif Kadın Zirvesi’ni.  İşte zirve öncesi, derneğimizi ve projemizi anlatmak için en büyük destekçilerimizden Sevgili Özge Uzun, dernek başkanımız Ayşe Tolga ve beni davet etti canlı yayına. Fakat Ayşe’ciğimin rol aldığı  Seksenler adlı dizinin çekimleri uzayınca yayına o katılamadı ve ben tek gittim. Buraya kadar herşey normal gelebilir size ama ben bu kadar heyecanlandığımı doğuma giderken hatırlıyorum sadece. O sabah da kalbim ağzımdan çıkacak gibiydi aynı dün sabah olduğu gibi. Kanala girdim, yukarı çıktım, makyaj odasına alındım ve işte o an “bırakın beniiiii gidiyorum” diyesim geldi. Biliyorum Özge’nin sunduğu Güne Merhaba çok izleniyor, biliyorum tüm arkadaşlarımız, ailem ekran başında, biliyorum anlatacak çok şey var ya eksik kalırsa…Yani daha ne olsun. Özge’yi görünce bir parça rahatladım ama o stüdyoya girip her gün ekran başında izlediğiniz dekorun canlı canlı içinde olunca yine kaçma hissim kıpırdadı. Yok konuşamayacaktım, buraya kadar gelmişsin kalkıp gitmek olur mu, evet evet kaçıp gitmeliyim, otur oturduğun yerde…zıt duygular sarmışken her yanımı, kayıttayız son üç iki birrrrrrr…DEDİ O ADAM.

Teklemeden, hiç heyecanlanmadan, sanki Özge ile bir kafede oturmuş sohbet edercesine, anlatacağım herşeyi anlatarak bir canlı yayın hikayem daha burada bitti. Bir deneyimim daha vardı tam bir saat boyunca ama nedense onu bu kadar önemsememiştim galiba.

Her neyse çok yakında CNN Türk Güne Merhaba canlı yayın kaydımı buradan yayınlayacağım eh artık yorum yaparsınız siz de:)

9 Ekimi de bir atlatalım alnımızın akıyla, daha yazacak neler var…

2 YORUMLAR

  1. Bende serviste olduğum için radyodan dinlemiştim süper süper süperdi canım benim :)Güzel annem benim yarında çok güzel olacak inşallah,herşeyin üstesinden gelirsin sen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz