Diyet günlüğü 14

2

Evet tam iki hafta oldu diyete başlayalı. Hafta sonu Sapanca kaçamağının vermiş olduğu vicdan azabı, tartıya çıkma kaygısı, Funda’nın karşısında mahçup olma durumu derken, ikindi vakti düştüm yola. E malum bugün ikinci kez tartılacağım. İlk hafta dört yüz gram vermiştim. Funda için iyi bir sonuçtu bu. Şimdi ikinci hafta ya kilo almış olursam ya da yerimde saymış…

Biraz bugünün sabahından bahsedeyim. Haftalardır ilk kez bir pazartesi sabahı boştum ve doğru spor salonunun yolunu tuttum. Bana en çok yararı olan Total Body dersine girdim. Öyle bir ders ki bu yağ yakma, karın basen bölgesi çalışma, kardiyo…ne ararsan var. Fakat bir o kadar da yorucu bir ders, attığım terin haddi hesabı yok. Spor sonrası yediğim salata dişimin kovuğunu doldurmasa da bugün benim için önemli bir gündü ve su salata ikilisiyle öğünü geçirdim.

Ve beklenen an geldi çattı. Funda’nın zilini çaldım ve içeri girdikten birkaç dakika sonra o aletin üstündeydim.Kalbim küt küt atıyordu. Bırakın kilo almayı aynı kiloda kalmak bile zoruma gidecekti biliyorum. Veeeeeee Funda beni tebrik etti. Dört yüz gram daha gitmişti. Gayet istikrarlı bir danışanım her hafta dört yüz gram gidiyor. Bugün tam 57 kg. geldim. Zaten hedefimiz 54 kg. olduğundan çok da hayal değil sanırım bu kiloya düşmek.

Aman bende bir enerji bir moral. Funda ile çay içerek kutladık ikinci hafta başarımızı. Darısı üçüncü haftaya. Yok yok acayip motive oldum bugün, gitsin kilolar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz