Diyet günlüğü 3

3

Evet işte üç gün oldu bile diyete başlayalı. Kolay mı geçiyor, şekersiz çay dışında evet. Yok valla ben alışamayacağım galiba bu çay olayına. Hayatımın iki vazgeçilmezi çay ve kola artık hayatımdan siliniyor mu ne? Neyse dönelim bugüne.

Bugün sabah sekizde tam buğday ekmekten beyaz peynirli tost, domates, salatalık ve şekersiz çay eşliğinde kahvaltı yapıldı. Sabah on ile onbir arası core athletic adlı bir derse katıldım ilk defa spor salonunda. Değişik spor branşlarına özgü hareketler içeren, core bölgesi kaslarını maksimum çalıştıran, performansa yönelik, kardiyo ağırlıklı bu dersi iki tahta arasına yerleştirilmiş yaylardan oluşan bir zemin üzerinde yapıyorsunuz. Onur’un verdiği bu derse sanırım haftada bir kez katılacağım. Attığım ter, harcadığım kaloriye bakılırsa diyet yanında bana epey fayda sağlayacak gibi. Spordan çıkar çıkmaz  yediğim iki gün kurusu biraz enerji verdi doğrusu.

Saat birde patates salatası ve tavuktan oluşan bir menü vardı (tavuk şinitzel). Yanında sadece su içtim. İnanılır gibi değil. Arada yine sipariş edip içemediğim şekersiz çaylar oldu tabii.

Akşam yemeği inegöl köfte ve bir adet tam buğday ekmeği ile son buldu. Bu arada sevgili Funda ile gün içinde  bir telefon görüşmesi yaptık bir konu hakkında ve ben araya sıkıştırıp bir naneli moka içtiğimi söyledim. Sanıyorum ki, arada olur kaçamak filan deyip hoş görecek. Neredeeee, aman yapma dedi. Yapmayacaktım Funda ama yaptım akşam saat sekizde Gaziantep’ten gelmiş bir fıstıklı burma yedim. OHH RAHATLADIM.

3 YORUMLAR

    • tabiki dekorunuyor. zaten kilo verdikten sonra koruma diyetinin sonlarına doğru ben yemeni isteyeceğim yasaklıları ki görelim yiyince neler oluyor,onları yiyince almamız gereken önlemler neler bilelim. ne sıklıkla yiyeceksin, ne miktarda yiyeceksin birlikte görüp karar vereceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz