Diyet günlüğü 5

1

O kadar koşturuyorum ki yemek yemeğe ya vaktim kalmıyor ya da unutuyorum. Ne güzel denk gelmiş işler değil mi? Bugün STET için bir araya geldik sabahtan. Geldik diyorum sevgili arkadaşım Ayşe Tolga, aynı lisede okuduğum ve yıllar sonra birbirimizi gördüğümüz Evren İçli ve  genç avukatımız, kardeşimiz Emrah. Yarın ki organizasyonumuz için konuştuk, bundan sonra yapacaklarımızı paylaştık ve ben kahvaltıda sadece peynirli bir omlet ve bir dilim tam buğday ekmek yedim. Çayyyy, yine içemedim. Yok valla ben alışamayacağım. Ama dikkat ederseniz boş verip şekere dönmek yerine çay içmiyorum. Sevgili diyetisyenim Funda Korkmazgil, duy sesimi.

Emrah ile geldiğimiz Adress İstanbul’da hem mekana bakıp hem kendi kitap standımı kurduk ve yarım porsiyon brokoli çorbası ile lor peynirli cevizli salata yedim. Aralarda hiçbir şey yemedim bu arada birkaç badem dışında. İkindi vakti bir muzla açlığımı bastırdım ve az önce akşam yemeği olarak kahvaltıyı tercih ettik. Belki fazla olacak bugün ama sahanda bir yumurta yedim.

Birazdan yola çıkıp yine liseden sevgili arkadaşım Murat Evgin’i dinlemeye gidiyorum. Bu akşam kendime bir ödül koydum. Beş gündür hiç içmediğim KOLA. Evet bu akşam kendime moral gecesi yapacağım, yarın çok yorucu ama bir o kadar güzel olacağını umduğum etkinlik beni bekler. Beşinci günün sonundan sevgiler.

Bu arada ilk defa tartıya çıktım…Sizce sonuç?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz