GEO Aralık Sayısında Ben De Varım

2

Efendim Aralık ayı güzel başladı. Beğeniyle takip ettiğim ve ah burada yazsam dediğim GEO Dergisi’nin Aralık sayısında ben de varım. Bugüne kadar gördüğüm en kapsamlı Blogger Dosyası olan haberde annelik, gezi, teknoloji, moda konularında yazan bloggerlarla hikayeleri, takipçilerinin etkileri, bloglarıyla ayna tuttukları geleceğe ait pek çok konu konuşuldu.


IMG_3002

Bendeniz de gezi bloggerı olarak bu dosyada yer almaktan hem çok mutlu oldum hem de çekimlerde çok keyif aldım. Yirmi yıla aşkın iletişim danışmanlığı deneyimi olan M.İrem Afşin’in hazırladığı haberi muhteşem kareleriyle ve sabrıyla Ali Fuat Karasu görüntüledi. İkinci evim olan Tavsiye Evi‘nde önce harika bir çorba ile başlayan çekimler bol kahkaha, az dedikodu, çok çay kahve ile geçti diyebilirim.

IMG_0695

IMG_0727

IMG_0694

Blogger aleminin yazılı olmayan etik kuralları, ajans ve marka çalışmaları, takipçi sayısı mı kaliteli içerik mi gibi pek çok soruyu yanıtladığımız haberi dergiden , Apple aplikasyonu ile mobil cihazlardan rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Geo Dergisi Aralık sayısı

Benim dışımda kimler var diye merak ediyorsunuz biliyorum ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, hepimizin tek mesajı HAYAT, PAYLAŞILDIKÇA GÜZEL.

İletişim ajansları tarafından blogger alemine bakışı Artı İletişim Danışmanlığından Selin Çıkınoğlu ve Esra Şengülen Ünsür anlatmış.

Moda; Gamze Biran  Zeynep Erkan Billur Saatçi Alexander Kokoskeriya-Oben Budak

Gezi; İrem Özer Sezgin Yılmaz ve bendeniz

Teknoloji; Kahraman Uğurlu Teknolojik Anneler -Derya Divrikli, İpek Süer

Kadın; Güldem Zeybek

Annelik; Elif Doğan Ece Kumkale

Geo Dergisi Yayın Yönetmeni Yeşim Nur Mantaş’a, M.İrem Afşin’e, Ali Fuat Karasu’ya teşekkürlerimle. 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz