Hayallere dokunuyoruz

5

Hayatımda tüm yaptıklarım için bana ilham veren güç, misyonum olan “bilgiyi paylaşmak”, “ihtiyacını olana yardım eli uzatmak”, “bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine yaşamak” felsefesinden yola çıkarak içinde bulunmaktan gurur duymanın yanısıra, ülkem için, kadınlar için, çocuklar için, insanlar için birşeyler yapma ve elimi taşın altına sokma fırsatı bulduğum derneğim STET’in harika bir etkinliğini paylaşacağım şimdi sizinle…Üstelik bu etkinlikte eğitimcilerden biri de benim. Hayallerine dokunmak isteyen tüm kadınları bekliyoruz…Sadece belirtilen adreslere mail atmanız yeterli. Haydi Pozitif Kadın Zirvemizde siz de yerinizi alın.

“HAYALİME DOKUN” Pozitif Kadın Zirvesi

Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği (STET) ve Şişli Belediyesi Sıcak Eller Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “HAYALİME DOKUN” – Pozitif Kadın Zirvesi, 9 Ekim 2012 Salı günü Şişli Derviş Eroğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

STET Ekibi tarafından hazırlanan “HAYALİME DOKUN”- Pozitif Kadın Zirvesi’nde, ülkemizde yaşayan farklı eğitim ve gelir seviyesindeki kadınların hayattan beklentilerine ve hayallerine yönelik farkındalık kazandırmak ve mevcut durumlarını irdeleyerek, kendilerine bir yol haritası çıkarmalarını sağlamak amaçlanıyor.

  • Yaşam amacımı bulamıyorum, bir vizyona ihtiyacım var!
  • Kendimi daha değerli ve önemli hissetmek istiyorum!
  • Anne oldum, işi bıraktım ama evden çalışmak istiyorum, ne yapabilirim?
  • Yıllar önce iyi bir üniversiteden mezun oldum ama hiç çalışmadım, şimdi iş hayatına başlamaya korkuyorum!
  • İş arıyorum, bulamıyorum, acaba yanlış bir şey mi yapıyorum?
  • İşyerinde hep kendi işimi yaptığımı hayal ediyorum, ama nasıl yapacağımı bilmiyorum!

Bu ve benzeri soruları soran her kadına açık olan seminer;  Şişli Belediyesi Derviş Eroğlu Kültür Merkezi’nde 9 Ekim 2012 Salı günü 10:00 -17:00 saatleri arasında STET’ten Ayşe Tolga’nın moderatörlüğünde profesyonel koç ve eğitimciler Banu Tozluyurt ve Işık Taçoğlu tarafından  interaktif olarak gerçekleştirilecek.

STET- Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği

 Ülkemizdeki kadınlara, insan hakları, anayasal haklar, sağlık sorunları, psikolojik destek gibi pek çok konuda makro ve mikro ölçekte danışmanlık hizmeti veren STET, “sorunsuz çocuk sorumlu ebeveyn” sloganından hareketle ebeveynlere daha iyi anne ve baba olmaları konusunda destek oluyor.  Dernek, ayrıca çocukların ihtiyaçları, davranış biçimleri konusunda onları bilinçlendirerek sağlıklı nesiller yaratacak projeler geliştirerek etkinlikler düzenliyor.

   Facebook: STET ( Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu) Derneği  Twitter@stetdernek

İletişim için: ayse@stetdernek.orgbanu@stetdernek.org, isiktacoglu@stetdernek.org

5 YORUMLAR

  1. Banu cum çok güzel bir çalışma, derneğinizi de inceledim, çok beğendim, valla katkım olabilecek birşey olursa ben de katkıda bulunmak isterim. Çok kolay gelsin. Sevgiler.

  2. Böyle güzel ve gerekli bir etkinliğe gösterdiğin duyarlılık ve katkılarından dolayı yine bir tebrik hakediyorsun Işık İnsan…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz