Hem harika bir sergiye hem bizi STET’i tanımaya davetlisiniz

2

“Sorunsuz çocuk sorumlu aile”… Yıllardır eğitimlerimde verdiğim mesajı ne de güzel toparlamışlar ve toplum için bir misyon edinmişler dedim ve  kimdir bu STET, Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu deyip, başladım araştırmaya. Sağlıklı (ruhsal, fiziksel) çocuklar yetiştirmek için önce sağlıklı ebeveynler olması gerektiğinden yola çıkan STET, bunun için de önce ailenin en önemli mihenk taşı ANNEye yatırım yapmaya çalışıyor ve sağlıklı, güvenli, sağlam duran anneleri artırmak için çalışıyor. Araştırırken çok sevdiğim, duruşunu beğendiğim çok ünlü bir kadının, annenin de başkan yardımcısı olduğunu görünce daha bir güven duydum ve bugün STET”in yönetiminde, STET için çalışıyorum. Sizlerle STET’i daha sonra detaylı olarak paylaşacağım, belki sizlerden de bizimle çalışmak isteyenler çıkar kimbilir. Ama şimdi sizi STET olarak sizi son etkinliğimiz “Anneliğe Doğmak Fotoğraf Sergisi” ne davet etmek için bu yazıyı paylaşıyorum.

Kızımın doğduğu yıllarda daha doğum fotoğrafları gündemde değildi.  Şimdi en çok özendiğim bu aslında, doğum öncesi,doğum anı ve doğum sonrasının harika kareleri. Bizim bu anlara ait karelerimiz ancak eşimin ve yakın çevremin çektiklerinden ibaret. İşte davetli olduğunuz sergi anne ve babaların sabırsızlıkla bekledikleri bebekleriyle ilk tanışma anını ölümsüzleştiren doğum fotoğraflarından oluşan bir sergi ve belki çoğunuzun da anılarını canlandıracak bir etkinlik.

Konusunda çok başarılı isimler olan  AYÇA OĞUŞ, BİGE YALIN ve ÖZLEM TURAN’ınçok özel karelerini addresistanbul koridorlarına taşıdığı sergi 12 Mayıs 2012 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında adressistanbul ev dekorasyon alışveriş merkezinde görülebilecek.
Doğum anlarının ve yeni doğan bebeklerin ilk saatlerinin mucizesini ölümsüzleştiren en keyifli karelerden oluşan sergi, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 13:30’ta düzenlenecek bir davetle açılacak. Sergi 17 Haziran’daki Babalar Günü’ne kadar açık kalacak.

Ayşe Deniz Yeğin, ‘Hayat Çocukla Güzel’ adlı kitabıyla bendeniz Banu Özkan Tozluyurt  Çok Bebek Şeyler, Dreamkiddoh By Nilay Cinisli, İstanbul Doğum Akademisi,  Leileo, L’era Fresca, Miki House, Peri Ayda, Petunia Pickle Bottom, Sarelle, Slingo ve  Şe Fırın,  sürpriz hediye ve ikramlarıyla addresistanbul’da  standlarıyla yer alacaklar.

Bu özel etkinliğe, Onda Yönetim Danışmanlık’tan Hanzade Acar’ın saat 14.30’da annelik ve yönetim becerileri üzerine ‘Her Anne Kendi Evinin CEO’sudur’ başlıklı  söyleşisi de renk katacak.

 Organizasyonun dekorasyonunu, Dreamkiddoh by Nilay Cinisli üstlenirken, Play To Learn Anaokulları etkinliğe gelecek çocuklarımıza ABC Kindermusic programıyla kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak. Play To Learn Anaokulları öğrencilerinin ‘Annem İçin’ Anneler Günü resimleri sergisi de alışveriş merkezi içindeki sergi alanında görülebilecek. 

Hepinizi bekliyoruz.

Sergi açılış daveti: 12 mayıs cumartesi 13:30-19:00

www.addresistanbul.com

2 YORUMLAR

  1. Canımkızım,
    Çok güzel bir çalışmanın içine girmişsin,başaracağına adım gibi eminim.
    Orada olmazsam da orada da ve her yerde senin yanındayım.
    Öptüm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz