Her Zevke Hitap Eden Oturma Odası Çeşitleri

0

Her Zevke Hitap Eden Oturma Odası Çeşitleri

Salon dekorasyonunda olduğu gibi yaşam alanlarının dekorasyonunda da tasarımın yönünü büyük oranda oturma odası takımları belirliyor. Zevkle tasarlanan mekanların olmazsa olmazları içerinde bulunan oturma odası, günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor. İder Mobilya ise trend ve konforlu modellerle zamanı yakalamanıza olanak sunuyor.

Dekorasyonlara İlham Kaynağı Olan Oturma Odası Modelleri

Oturma odası modelleri, son yıllarda cıvıl cıvıl renklerle tasarlanıyor. Tek bir renk yerine birbiri ile zıt fakat birbirini tamamlayan renklerin bir arada kullanıldığı oturma odası grupları farklı zevklere hitap ediyor. Doğal tonlara odaklanan tasarımcılar gri, pastel mavi ve toz pembe gibi renklere ağırlık veriyor. İster minimal bir alana sahip olun isterseniz çok geniş mekanları oturma odası modelleriyle dekore edin renk ve ton uyumunu asla gözden kaçırmamalısınız. Son zamanların öne çıkan modellerinden olan ahşap ve uzun ayaklı modeller yerini yavaş yavaş metal ayaklı modellere bırakıyor. Oturma gruplarında dikkat çekmeye başlayan metal ayaklı ürünler endüstri tipi ev dekorasyonlarının aranan modelleri içerisine girmeye başlıyor. Yeni nesil ürünlerde sandıklı seçenekler yerine uzun yastıklı modeller alsa dahi koltukların yatak olma özelliği korunuyor.

Modern Dekorasyonların Aranan Mobilyası: Berjerler

Oturma odası grubu içerisinde olan ve modern ve şık bir dekorasyonun tamamlayıcısı olan berjer modelleri, fonksiyonel olmaları bakımından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle koltuk ve kanepelerden farklı renklerde olan berjerler ahşap ayakları sayesinde zarif bir duruş sergiliyor. Berjer modellerinin dekorasyona olan katkısından yararlanmak isteyenlerdenseniz koltuk takımlarından bağımsız biçimde tasarlanan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Çağdaş görünümlerinin yanı sıra farklı boyutlara sahip olmaları bakımından farklı mekanlara rahat uyum sağlayabiliyorlar. Siz de özellikle geniş bir salonu dekore ediyorsanız ve daha fazla oturma alanından yararlanmak istiyorsanız oturma odası grubuna berjer ilavesi yapabilirsiniz. Dilerseniz berjer modellerini zıt renklere sahip puflarla ya da şık sehpalarla tamamlayabilirsiniz. Berjer kullanarak oturma odası dekorasyonunu dilediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz.

Yaşam Alanını Yemek Odası Takımlarıyla Tamamlayın

Oturma odası grupları denince her ne kadar akıllara koltuk, kanepe veya berjer gelse de yemek odası takımları yaşam alanlarının aranan ürünleri içerisinde kendine yer bulur. Özellikle geniş yaşam alanlarında odanızı ikiye bölmek isterseniz yemek odası takımlarından yararlanabilirsiniz. Şık sandalyelerle tamamlanan takımlar kullanıldıkları ortamın fonksiyonelliğini artırır. İder Mobilya tüm oturma odası ürünlerinde tasarım ve renk kadar kaliteyi de ön planda tutuyor. Gerek koltuk takımlarında gerekse berjerlerde lekeye dayanıklı kumaşlar kullandığı için ürünlerin temizlikleri kolay olur. Kolay silinebilen malzemeler mobilyaların temizliğini adeta keyfe dönüştürür.

Minimal Mekanlar için Köşe Takımları

Küçük mekanların aranan mobilyası köşe takımları, az yer kapladığı için diğer mobilyalar için yerden kazanmanıza yardımcı oluyor. Mekana karakter katan köşe takımlarında bu yıl kadife kumaşlar tüm ezberleri bozuyor. Geleneksel dekorasyondan hoşlananlar için kullanılan kadife kumaşları köşe takımlarının yanı sıra diğer koltuk ve kanepelerde de görebilirsiniz. Zengin renk seçeneği sunan modeller içerisinde koyu renkli mobilyaların bir adım öne çıktığını görebilirsiniz. Koyu tonları kullanmaktan korkanlardansanız doğru aydınlatmalar sayesinde mobilyalardan istediğiniz enerjiyi alabileceğinizi unutmamalısınız. Aydınlık bir iç mekan için apliklerden ya da lambaderlerden yararlanabilirsiniz. Özgün tasarımlı lambader modellerini berjer kenarlarına yerleştirerek evinizde aradığınız havayı elde edebilirsiniz.

Zengin ürün seçeneği sunan İder Mobilya zevklere olduğu gibi bütçelere de hitap ediyor. Oturma odası fiyatları ürünün modeline ve özelliklerine bağlı olarak değişse de her bütçeye uygun seçeneği, markanın ürün grubunda bulmak mümkün. Siz de tarzınıza uygun seçenekleri İder Mobilya’da bulabilir, zaman kaybetmeden sipariş vermek için https://www.idermobilya.com/oturma-odasi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz