İGA PASS İle Keyifli ve Konforlu Seyahat

0

İşim gereği yıllardır çok fazla seyahat ederim ama bu ay kelimenin tam anlamıyla eve uğrayamadım diyebilirim. Hatta gün geldi, eşim kıyafetlerimi havalimanına getirdi ve bavul değişimi yapıp uçtum. Türkiye’nin neredeyse her bölgesine iç hatlardan uçtuğum seyahatlerimin çoğunu da İstanbul Havalimanı’ndan yaptım. Anadolu yakasında oturan biri olarak yeni havalimanı uzak gelse de, uçuş saatlerinin buradan daha uygun olması nedeniyle epey direksiyonda kaldım diyebilirim. Araba kullanmak değil de otoparkta yer aramak gözümü korkutur hep. Burayı hiç gördünüz mü bilmiyorum ama dünyanın tek çatı altındaki en büyük katlı otoparkı. Dolayısıyla aracınızı park edip uçağa binene kadar kat edeceğiniz  mesafe sizi daha işinize başlamadan fiziken ve ruhen yormak için tek sebep olabilir. İstanbul Havalimanı Otoparkı’nda kullandığım İGA Vale ve Otopark Hizmeti’ni bu anlamda çok faydalı buluyorum. Üstelik İGA Buggy Hizmeti ile dış hat ve iç hat giden yolcu katında bulunan Buggy (mini golf aracı) shuttle servisinden 5 ve 3 kişi kapasiteli araçlar aracılığıyla uçuş kapısına kadar son derece konforlu bir şekilde ulaştırılıyorum. Buggy shuttle hizmetinden yararlanmak için İstanbul Airport uygulamasının haritasında yer alan Buggy duraklarını ziyaret edebilirsiniz. Üstelik hizmetten hızlıca yararlanmak için web sitesi veya uygulama üzerinden hizmeti kolaylıkla satın alabilir ve sadece QR kodunuzu Buggy duraklarında okutarak servise binebilirsiniz.

İGAPass hizmetlerinden faydalanarak zamanımı en iyi şekilde değerlendirip İstanbul Havalimanı Lounge’undan da daha kapsamlı yararlanabiliyorum. Hele son zamanlarda uçaklarda olan rötarlar gerçekten elinizi kolunuzu bağlıyor ve havalimanı ortamında bazen online toplantı yapmak zorunda kalabiliyor bazen de çok önemli raporlarınızı burada yazabiliyorsunuz. İç ve dış hatlar giden yolcu katında hizmet veren İGA Lounge’da keyifli ve verimli zaman geçirmek için her detay düşünülmüş. Özellikle dinlenme ve uzanma alanlarındaki konfor, havalimanı otellerinden bile çok daha fazla. Hiç anlamam neden havalimanı otellerini son derece soğuk şekilde döşerler ve sanki bir an önce gidin der gibi bir ortam yaratırlar. IGA Lounge’da her zaman sıcak ve taze olan açık büfe yiyecekler, açık pide servisi ve çeşit çeşit içecekler bazen işi gücü bırakıp bir günlük kaçamak tatil yap der gibi davetkar oluyor bana.

İGA PASS’ın sizin içinin düşünülmüş her şeyi en kusursuz biçimde hayata geçirirken lüks bir hizmet olduğunu da söylemeden geçemem. Hızlı geçişten yararlanmak, vale, otopark hizmeti, karşılama, buluşma, dinlenme, yiyecek, içecek gibi pek çok hizmeti size kusursuz, hızlı, çözümcül olarak sunarken müşteri mutluluğunuz verdiğiniz parayı asla sorgulatmıyor diyebilirim. Her şeyi depolayabilirsiniz ama zamanı asla, o yüzden zamandan kazandıran her şeye sıcak bakıyorum ve verdiğim paraya acımıyorum. Konforlu ve keyifli bir seyahat ile başlayan işler de verimli ve kazançlı oluyor diyebilirim.

Gezgin Banu İyi Günler Diler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz