İmza Ben Kitabı

12

“Bir elin nesi var iki elin sesi var”

“Birlikten kuvvet doğar”

“Yalnız taş duvar olmaz”

İmza Ben kitabını ancak bu atasözleri ile anlatabilirim sizlere.” Azimle işeyen duvarı deler” de konumuzla alakalı tabii.

154 kadın, ev hanımı, yazar, gazeteci, oyuncu, milletvekili, psikolog, öğrenci… Bir araya geldik ve hayatımızda son sözü kime derdik, ne derdik, neyle kimle yüzleşirdik, kime söylenirdik bunları yazdık. Zaten İmza Kızın ve İmza Karın kitaplarını biliyorsanız anlayacağınız gibi üçlemenin sonuncusu bu. Kolektif kadın mektuplarından oluşan kitaplarımız ile pek çok kişiye ulaşmak, yüreklerine dokunmak istedik hep. Her kitabın tüm telif gelirini bir derneğe bağışladık. Bu nedenle ne tanıtıma, ne lansman mekanına, ne yiyeceğe, ne halkla ilişkiler şirketine verecek paramız yoktu. Bununla beraber her bir kalemi başarıyla yürüttük çünkü biz editörler olarak Selgin, Esra ve Ben para değil insan biriktirdik. Herkes projemizi sahiplendi, bir ucundan tuttu ve çok büyük işler yaptık.

İmza Ben Kitabı ile şimdilik noktayı koyuyoruz. Güzel olan her işe, amacına uygun her projeye varız.

Bu son kitabımızın geliri TÜRGÖK, Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı için bağışlanacak. Bu derneğin kurucusu Av. Gültekin Yazgan’ın bir kitabı var, Kör Uçuş. Esra ile bu kitaptan ve dernekten çok etkilendik ve dedik ki daha çok görmeyen kişi daha çok kitaba ulaşsın, sesli ya da kabartma. Yani alacağınız her kitap ile görme engellilere ışık olacaksınız.

Bizi takip etmek isterseniz

twitter: @imzabenkitabi

facebook: İmzaBen

Çok yakında web sitemiz ve tanıtım filmimizi de buradan paylaşacağız.

Keyifli okumalar, ben sayfa 89’dayım

12 YORUMLAR

 1. Buradan bir kere daha teşekkür ederim. Projelerinizin ve çalışmalarınızın, hepimizin yaşamında unutulmayacak bir anlama sahip olmamıza sebep oldu. Sizler çok değerlisiniz, ayrıcana sizlerle yakından tanışmak da çok güzel bir duygu.
  Çalışmalarınızda başarılar ve sevgilerimle…

 2. Zaman zaman umutsuzluktan kıvranırım ,işte böyle kıvrandığım günlerde İmza Kızın projesinde sizleri tanıdım ve yer aldım.Ufukta görünen siz büyüdünüz büyüdünüz yeni umut denizimi oluşturdunuz ,öyle yakındınız ki hiç yadlık çekmedim…Son projede de yer almaktan çok mutluyum ,nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum ,teşekkürler çokca…Genç dostlarım siz çok yaşayın hem de sağlıklı yaşaşın emi…Selam ve sevgiler…

 3. İlk kitaptan bu yana, bu macerada yer almak çok heyecan ve gurur vericiydi… Kendi adıma İzmir ayağında da güzel işler başarabildiğimize inanıyorum. İyi ki varsınız, iyi ki bizleri bir araya getirdiniz. Daha nice güzel projeler bekliyorum sizden… Enerjiniz daim olsun…

  Bahar

 4. Projede yer almadim fakat bende kendime mektup yazanlardan biriyim. Ilk mektubumu yurtdisina ciktigim zaman yazmistim ve dondugumde elime ulasti. Ne kadar cok yol katettigimi, hayallerimi gerceklestirdigimi gormek muthisti. Bir sonraki mektubum hayallerimi gerceklestiren esime,aileme gelecek. Kitapta yer alip olumsuzlestirdiginiz icin cok sanslisiniz.

 5. Banu Hn merhaba,

  Böyle projeleri hep sonradan duyanlardanım maalesef. Kitap tanıtımını imzayı atanlardan biri facebookta paylaşmış öyle haberdar oldum. Bu gibi projelerde ben de katkıda bulunmak isterim.
  Benim de yazacağım o kadar çok şey var ki. 40. yaşgünüm olacak 2 ay sonra ve artık benim de çorbada tuzum olsun istiyorum. Sizler gibi duyarlı insanlarla tanışmak isterim.

  Sevgiyle kalın..

  • Merhaba, ah keşke daha önceden iletişim kurabilseydik ama bundan sonra bloğumu takip ederseniz bu tip duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Çok teşekkür ederim ilginize

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz