İmza:Ben

14

Geçen sene başlayan serüvenin yüzdük yüzdük kuyruğuna gelmek üzereyiz. İmza Kızın ile başlayan kadın üçlemesi serisinde gerçekten Esra, Selgin ve ben çok iyi bir ekip çalışması çıkarttık. İlk kitabımız olarak 6.baskıyı gördük, gazetelere manşet olduk, geçtiğimiz günlerde kitabın gelirinin bir kısmını alıp YEKÜV’e teslim ettik bile. İkinci kitap İmza Karın’da Esra ve Selgin yoktu ama her zaman manevi olarak benimleydiler. Öyle oldu, onlar yoğunluklarından vakit ayıramadılar ve ikinci kitabı ben tek hazırladım. Allah utandırmadı, en az ilkindeki başarıyı yakaladı hatta etkisi hala sürüyor bakınız hafta sonu bir canlı yayın ve İstanbul’un en büyük belediyelerinden Kadıköy’de imza günü…Geliri STET’e bağışlanacak beklemedeyiz.

İlk iki kitap çok beğenildi, eleştirildi de. Üçüncü kitap için de her türlü yoruma açığız pek tabii, eleştirilerin yapıcı olması tabii en büyük dileğimiz :)

Veee üçlemenin sonuncusu için çağrı vakti. Üçüncü kitabı çok düşündük ve İmza Ben olmasına karar verdik. Bu kez Esra ve ben çıktık yola, Selgin yine her zaman bizimle. Yetiş desek biliyoruz ki yanımızda olacak fakat çok ciddi iş yoğunluğu var ve bu ara fazlasıyla seferi.

Eveeet, vakit geldi, geçen sene başladığımız “Kadın Mektupları” 3’lememizin İMZA:KIZIN ve İMZA:KARIN’dan sonraki son ayağını sizlere duyurmanın heyecanı içindeyiz.
İmza Ben’de neler mi olabilir?  Hayatımızda önemli yer işgal etmiş, bir iz bırakmış kime neyi söylemek istiyorsak ona seslenebiliriz; minnetimizi yeterince gösteremediğimizi düşündüğümüz annemize, o doğduktan sonra hayatımızın anlam kazandığını düşündüğümüz yavrumuza, bizim hayata tutunmamızı sağlayan öğretmenimize, kırgın olduğumuz bir dosta, patronumuza, hatta hatta gelecekteki ya da geçmişteki kendimize…. Söyleyemediğimiz, içimizde kalmış ne varsa….
Kitapla ilgili tüm detayları  aşağıdaki linkte bulabilirsiniz:
Mektupları son toplama tarihi 30 Kasım 2013
Mektuplarınızı yollayacağınız adres:  imzaben@hotmail.com
Öncesinde mail atarsanız, mektup formatını ve sözleşmeyi yollamak isteriz. Formata uygun olmayan ve sözleşmesiz mektupları maalesef kabul edemiyoruz.
Bu seferki kitabımız Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı (TÜRGÖK) yararına. Üstelik sonunda sesli kitap haline de getirilecek.
Birlikte yepyeni ve güzel bir maceraya da merhaba…

14 YORUMLAR

  1. ben şuan hayatımda çok değerli olan insana sevgilime yazmak istiyorum.olurmu? ve herkesin mektubu kitapta yer alıcakmı yoksa aralarından seçilcek değerlendırılcekmı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz