İnsan İlişkilerinde Sınıfı Geçmek

0

Sizi yeni seminerimle tanıştırayım. “İNSAN İLİŞKİLERİNDE SINIFI GEÇMEK”

Kozyatağı Kültür Merkezi Koordinatörü Ezgi bana  iki sezondur verdiğim “Hayalime Dokun” seminerinden sonra bir yeni seminer daha hazırlayıp hazırlamayacağımı sorunca evet dedim ama çok düşündüm ne hazırlasam diye. Sonra düşündüm;

İnsanlar karşısındaki değişirse hayatın çok daha kolay olacağını düşünür çoğu zaman ve bu nedenle hep birilerini değiştirmek isterler. Bu en zor yoldur, kimi nereye kadar değiştirebilirsiniz? Oysa çok daha kolay ve kesin sonuç, kişinin kendisini, kişiler arası ilişkilerinde olaylara bakış açısını değiştirmesidir.

 İşte buradan yola çıkıp bana da en uygun konu iletişim hakkında bir seminer hazırladım.

KKM_18Ekim_N.E

İnsan İlişkilerinde Sınıfı Geçmek, kızgınlıklarımızın, kaygılarımızın, sevinçlerimizin, mutsuzluklarımızın, alınganlıklarımızın, pek çok fiziksel rahatsızlıklarımızın aslında temelinde yatan “iletişimsizlik” sorununu irdeleyerek, sağlıklı iletişim kurmak ve stresi yönetebilmek için farkındalık yaratacak bir iletişim semineri oldu.

Katılımcıların kendi iletişim tarzlarının farkında olup, farklı kişiliklerde olanlarla nasıl iletişim kuracakları, hangi dili konuşacaklarını ve iletişimde karşılaşacakları engelleri nasıl yöneteceklerini anlatacağım seminer Kadıköy Belediyesi katkılarıyla 7 Nisan 2015 Salı günü 11:00 – 13:00 saatleri arasında Kozyatağı Kültür Merkezi ‘nde (Kozzy AVM yanı)  gerçekleştirilecek.Ücretsiz olan bu seminere gelin, beraber konuşalım, tanışalım, tartışalım. Takdirlik miyiz yoksa bütünlemeye mi kalacağız?

Kozyatağı Kültür Merkezi

Bayar Cad. Buket Sok. Meclis Binası 20/1,

Kozyatağı/Istanbul – Asia
(0216) 658 0014

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz