Kadıköy Plak Günleri

0

Plak severlere müjde!  Kadıköy Belediyesi PlaKadıköy, Kadıköy Plak Günleri düzenliyor. Bu yıl ilki yapılacak olan  ‘Kadıköy Plak Günleri 24 – 25 Eylül 2016 tarihlerinde Moda’da gerçekleşecek.

 Kaset, CD, MP3Player, akıllı telefon… Müzik dinlemek için yıllar içinde pek çok alet değişti ama önce plak vardı.

Onca yıla ve sürekli gelişen dijital müzik sektörüne rağmen müzik severler için plak her zaman başköşede durdu. Son yıllarda yeniden müzikseverlerin gözdesi olan plaklar için Kadıköy belediyesi Plak Günleri yapıyor.

24 – 25 Eylül 2016 tarihlerinde Kadıköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştirilecek PlaKadıköy’ | Kadıköy Plak Günleri’nde başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un önemli plakçıları bir araya gelecek.

Etkinlikte söyleşi ve plak okuma etkinlikleri, yayıncı stantları yanı sıra plak koleksiyoncularının, plak müdavimlerinin buluşacağı etkinlikte plak satışı değiş – tokuş stantları, Plak DJ seçki yayınları yer alacak.

Plak etrafında buluşan tüm bileşenleri aynı atmosferde toplayan etkinlikte DJ performansları ile Mete Avunduk ve Ozan Maral farklı tınıları dinleyicilerle buluşturacak.

Plak dinleyen, düşünen ve müzik üzerine yazan isimlerin katılacağı muhabbet etkinliklerine ise  Murat Meriç, Cemal Ünlü, Mehmet Tez, Güven Erkin Erkal ve Murat Başer katılacak.

Her köşesinden müzik seslerinin yükseldiği etkinliğin akşamları da akustik konserlerle renklenecek. Birbirinden değerli akustik vokallerin sahne alacağı Plak Günleri konserlerinde, Cenk Taner, Taner Öngür, Özge Fışkın, Cihan Mürtezaoğlu ve Nil İpek dinleyicilerle buluşacak.

Bu etkinlik kaçar mı kaçmaz. Unutmayın, önce plak vardı…

Kadıköy Plak Günleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz