Kadının Adı Var, Aydın ve Söke’de

0

“Mücadeleci, cesur, suçlu üç kadın, kendi yaşamlarından yola çıkarak, kadınların biyolojik donanımlarını ve sosyal rollerini mercek altına alıp, kadınların başarı yolunu açmaya davet ediyor sizi. Herkes gibi istiyorlar iyi bir işleri olmasını, keklerinin kabarmasını, çocuklarının iyi okullara gidebilmelerini, eşlerinden iltifat duymayı, dolmuştaki tek yolcu olmaktan korku duymamayı, girişimde bulunacakları zaman cesaretlendirilmeyi, suçluluk duymadan kendilerine zaman ayırmayı.3 kadın, 181 bin çocuk gelinin, 24 milyon istismara uğrayan çocuğun hem zanlısı, hem koruyucusu. Bu üç kadından biri Ünzile ise, biri sizsiniz, biri de biziz…”Kadının Adı Var

2015 Kasım ayında başladığımız Kadının Adı Var gösterimizin dokuzuncusunu ve onuncusunu yapmak üzere yarın Aydın, cumartesi Söke’deyiz. O kadar heyecanlı ve gururluyuz ki. Olur mu olmaz mı, ne yapsak, ne eklesek, nerelere gitsek derken artık turneye çıkar hale geldik.

Kadının Adı Var

Ebru, Özge ve ben aslında bir televizyon programı için çıkmıştık yola, güzel tatlı heyecanlı hayallerimiz vardı. Olmadı. Şu an için olamadı. Fakat geniş kitlelere ulaşmak için tek çare televizyon mu dedik ve Kadının Adı Var gösterimiz böyle ortaya çıktı.

O kadar çok kadın, o kadar çok hikaye, o kadar güzel yorumlar dinliyoruz ki hepsini belki bir kitap yapma projemiz bile var. Bu arada sadece kadınlara değil gösterimiz, erkekler de en büyük destekçilerimiz. İnanır mısınız gösteri sonunda mutlaka bizi izleyen erkeklerden yorum alıyoruz, hem de ne şahane yorumlar.

İyice meraklandırdıysam sizi, en kısa zamanda bir gösterimize bekleriz.

13 Mayıs 19:3o AYDIN Ticaret Borsası

14 Mayıs 14:00 SÖKE Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezi

25 Mayıs 20:00 ÇEKMEKÖY Çınar Düğün Salonu

Bizi takip etmek isterseniz www.kadininadivar.com

facebook: https://www.facebook.com/KadinizVariz/

twitter: kadininadivar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz