Karne Hediyesi Oyuncak Müzesi’nden

0

Akdeniz, Karadeniz karneleri isterizzzz.

Biz böyle beklerdik karnelerin verilmesini. Bir heyecan, merak, hesap kitap, son hafta en had seviyede olurdu. Takdir almak çok zor, teşekkür düzenli çalışma gerektirirdi. Yani hiçbir şey bugünkü gibi değildi.

Bir hafta önceden e-okul sayesinde karnesini gören çocuklar var artık. Teşekkür herkese veriliyor, takdir almak öyle çok çaba gerektirmiyor. Kısacası hiçbir şey eskisi gibi değil ama bugün de öyle güzel yenilikler, fikirler var ki insan keşke şimdi çocuk olsaydım diyor.

Mesela, İstanbul Oyuncak Müzesi, harika bir hediye ile çocukların sevincine ortak oluyor.

19 Haziran Pazar günü karnelerini gösteren çocuk ziyaretçiler Hayalbaz Oyun Atölyesi’nin hazırlayıp sunduğu Bremen Mızıkacıları adlı oyunu ücretsiz izleyebilecekler.

Müze’nin koridorlarında gezerken dünya oyuncak tarihine tanıklık edecek küçük misafirler, ücretsiz katılacakları tiyatro gösterisi ile çok eğlenecekler.

Çocukların karne hediyesinden faydalanabilmeleri için müzeye gelmeden önce mutlaka arayıp rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonlar 13:45’e kadar geçerli olup, koltuk sayısı sınırlı olduğu için rezervasyonsuz katılım sağlanamıyormuş.

Müze giriş ücreti indirimli 9 TL, tam 12 TL.

Bremen Mızıkacıları

Bremen mızıkacıları

Beyaz konağın Aşçıbaşısı Memo,  yemek  kitabı ile  masal kitabını karıştırınca olanlar olur.  Kahramanlarımız, yani meşhur Bremen Mızıkacıları; eşek, köpek ,kedi ve horoz kendilerini bir anda  konağın mutfağında bulur ve komik olaylar birbirini izler…

Yazan-Yöneten – Kukla Tasarım : Mehmet Erbil

Müzik: Görkem Koyuncu – Melih Serhat Soyyiğit

Tarih: 19 Haziran Pazar

Saat: 14:00

Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Rezervasyon için; 0216 359 45 50-51

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz