Teknolojik Anneler İle Kendi Blogunu Oluştur

0

Şu anda okumakta olduğunuz bloğum on üç yaşında. 2005 yılından beri yazıyorum ve bana ait inanılmaz zengin bir arşivim oldu. Hep diyorum ki her insanın, hele hele yazmayı seven herkesin bir bloğu olmalı. Söz uçar yazı kalır sözünü çok seviyorum ve gerçekten de on yıl önce gittiğimiz bir yeri bloğumda arayıp bulmak ya da kızımın ilk sözcüklerinin ne olduğunu, zamanında yazdığım blog yazımdan bulmak bu sözün ne kadar doğru olduğunu ispatlıyor. Bana en sık sorulanlar, “blog nasıl açılır”, “ben de blog açmak istiyorum ama teknolojiden hiç anlamıyorum” ya da “blog açtırabilirim birine ama nasıl yazı gireceğim, hiç anlamam bu işlerden”. Bu işi ben yapabiliyorsam inanın herkes yapar çünkü ben hala evindeki televizyonu açamayan bir insanım. Sadece biraz koçluğa ihtiyacınız olabilir, ilk etapta temel noktaları öğrenmek için. O kadar.

Blog açma, bloğunuza yazı girme, yazdıklarınızı sosyal medyada paylaşma, hatta blog trafiğinizi arttırmak için yapılabilecekler konusunda Teknolojik Anneler harika bir atölye çalışması yapıyor. A’dan Z’ye her şeyi anlatacaklar.

En yakın atölye tarihi 22 Kasım Perşembe, 9:30 – 17:30 arası, Kadıköy Draft Work Space adlı mekanda olacak, fakat 6 kişi oluşturabilirsiniz size özel atölye de yapabiliyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

İster tek bir atölyeye katılabilirsiniz isterseniz hepsine,tüm detaylar için aşağıdaki linke tıktık

Teknolojik Anneler Atölyeleri

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz