Murathan Mungan Şarkıları Turkcell Vadi Açıkhava’da

0

Tam iki yıl olmuş canlı canlı bir konser izlemeyeli. Ne günlerden geçtik yahu; tüm dünya aynı anda evlere kapandık, inanılır gibi değil. Bırakın konser, tiyatro, sinemayı bakkala gidemedik. Çok canlar yandı, zamansız ölümler arttı ve insanların psikolojisi büyük oranda bozuldu. Şimdi yavaş yavaş, tedbirleri alarak biraz normal hayata dönme zamanı. Şahsen karşıma çıkan fırsatları değerlendirme kararı aldım ve işte ilk olarak 19 Ekim Salı akşamı Turkcell Vadi Açıkhava’da Murathan Mungan şarkıları dinleyeceğim, bir mani çıkmazsa.

Maskeli Balo, Telli Telli, Eskiden, Çember, Fırtına, Ağır Kapı, Nilüfer, Olmasa Mektubun, Aşk Yeniden gibi ezbere bilinen  Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava’da  seyircisiyle buluşacak.

CEYLAN ERTEM, DAMLA SÖNMEZ VE DEMET SAĞIROĞLU aynı sahnede olacak.

Alternatif müziğin dikkat çeken isimlerinden Ceylan Ertem, Uluslararası Film Festivallerinde  aldığı en iyi kadın oyuncu ödülleriyle adından sıkça bahsettiren ünlü oyuncu Damla Sönmez ve 90’lar popunun yıldızı Demet Sağıroğlu’nun solo ve düetlerle müzikseverlere  keyifli anlar yaşatacakları konserde  sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

Gecenin konuk sanatçısı, sevilen oyuncu URAZ KAYGILAROĞLU yorumlayacağı Murathan Mungan imzalı bir Müslüm Gürses şarkısıyla geceye renk katacak.

Murathan Mungan’ın imzasını taşıyan şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Alper Kömürcü’ye ait.

Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda seyirci alınacaağı için biletlerinizi hemen Biletixden alabilirsiniz. Turkcell Vadi Açıkhava’nın seyirciler için ücretsiz otopark hizmeti mevcut.

Adres: Turkcell Vadi Açıkhava – Vadistanbul, Ayazağa Mahallesi. Cendere Caddesi. Sarıyer/ İstanbul

Tarih:   19 Ekim, Salı

Mekan: Turkcell Vadi Açıkhava

Saat:     21:00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz