Nikah Şekeriniz İle Eğitime Destek Verin

0

Geçenlerde arkadaşım Özge Eyüboğlu nikah davetiyesini gösterdiğinde çok hoşuma gitmişti. Bir dernek ya da vakıftı tam hatırlamıyorum ama geliri onlara bağışlanmak üzere çocukların yaptığı resimleri kart haline getirmişler. Özge ve müstakbel eşi de nikah davetiyelerini bu kartlardan seçmişler. Bayılıyorum böyle duyarlı insanlara.

Ne güzel fikir diye düşünürken, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV), bir girişimini gördüm. Nikah Şekerleri ve Neşeli Ürünler. Özel günleriniz ve hediyeleriniz için TEGV ürünlerini tercih ederek siz de eğitime destek verebiliyorsunuz.

Hediyelik eşyalardan tebrik kartlarına, not defterlerinden kupalara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan TEGV, hem eğlenceli ve farklı alternatifler sunuyor hem de sosyal sorumluluk anlamında kişileri bilinçlendiriyor.

TEGV’in sunmuş olduğu Nikah Ürünleri’ni ve Neşeli Ürünler’i https://www.emagaza.tegv.org/ sitesinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, e-mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için, okul içi ve dışı saatlerde çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve çağdaş eğitim olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde, 31 yerleşik ilde 10 Eğitim Parkı, 38 Öğrenim Birimi, 24 Ateşböceği (gezici öğrenim birimi) ile çocuklarımıza hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitim Gönüllüleri, her yıl yaklaşık on bin gönüllüsünün yardımıyla kuruluşundan bu yana 2 buçuk milyona yakın çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağladı. Eğitimde özgün modeli ile ulusal ve uluslararası işbirlikleri bulunan TEGV, 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzaladı. TEGV ile ilgili detaylı bilgi için www.tegv.org adresi ziyaret edilebilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz