Renkli Ada’mız var artık

5

Hani benim sayfamda sağ tarafta bir banner var ya Ana Kılavuz, işte  kurucuları sevgili Derya Divrikli Gül ve Selin Seven bir ada yarattılar şimdi de. Evet evet bir ada hem de rangarenk bir ada. Renkli Ada’yı biz anneler için hayal ettiler, tasarladılar, uğraştılar, çabaladılar ve bu pazar yani 4 Kasım’da saat 15:00 de Taksim’de açıyorlar.

Renkli Ada adından da anlaşılacağı gibi canlı, renkli, cıvıl cıvıl bir ada. Öyle ki bu adada biz anneler rahat rahat çayımızı kahvemizi içip, manikür pedikür hatta masajımızı yaptırıp, internetimize bağlanıp çalışabileceğiz. Kitabımızı alıp sessiz bir köşede okuyabileceğiz veeee tüm bunları çocuklarımız emin ellerde hemen yanıbaşımızda oynarken yapabileceğiz. Evet yanlış okumadınız artık çocuğumu nereye bırakıp bir nefes almaya gideyim düşüncesine son.

Film gösterimlerinin, anneler için eğitimlerin, çeşitli atölyelerin de yapılacağı Renkli Ada’nın, sıcak, samimi bir ev ortamından farkı yok.Geçen hafta ilk doğum günü partisini yapmışlar bile. Ben bile şimdiden doğum günümü Renkli Ada’da yapsam mı diye düşünüyorum. Çünkü büyüklere de parti yaptıkları gibi, ulaşım ve merkezi olması açısından da biz yetişkenler için bulunmaz bir fırsat sunuyorlar.

Bu arada laf aramızda Banu’nun Dünyası blogumun tasarımı da Derya’ya ait. Yani sizlerle bu yazıları paylaşmamı da Derya’ya borçluyum. Ne güzel bir iletişim bizimki değil mi,  o bana bu güzel sayfayı kazandırdı, şimdi ben gururla onun ve sevgili Selin’in Renkli Ada’sını yazıyorum. Kadın dayanışması bu heyooo.

Renkli Ada’ya ulaşmak isterseniz işte bilgileri, pazar günü saat 15:00’den sonra Renkli Ada açılışında buluşmak üzere.

RENKLİ ADA ETKİNLİK MERKEZİ

Adres: Feridiye Caddesi No: 137 Kocatepe Mahallesi Taksim / İstanbul

Telefon: 0212 235 68 60

Derya Divrikli Gül: 0507 364 38 23 derya@renkliada.com

Selin Seven: 0535 478 67 83 selin@renkliada.com

Renkli Ada faaliyetlerini  https://twitter.com/renkliadaa  ve http://www.facebook.com/renkliada  adreslerinden de takip edebilirsiniz.

 

 

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz