sADe Arnavutköy

0

Kadın girişimci deyince bende akan sular durur, bilen bilir. Kadının elinin değdiği her işin çok daha kaliteli, özel ve güzel olacağına inandığım için iş, alışveriş, paylaşım konusunda da pozitif bir ayrımcılık yaptığım doğrudur. İşte şimdi anlatacağım sADe Arnavutköy de iki kadın girişimci Deniz Çakmakçı ve Ayça Berksun Özer tarafından kurulmuş, her tür samimi, küçük ve şık organizasyonlara ev sahipliği yapan bir mekan.Şehirde kalabalık arttıkça, iş dünyasında kapalı, dev binalarda işler yapıldıkça, açık büfe otel yemekleri çoğalıp toplantı salonları doldukça insanlar, daha sadeleşmeye, daha samimi, yakın ilişkilere ve kendilerini özel hissettikleri yerlere yönelmeye başladı.  Bizzat kurumsal eğitimler veren ve yönetim toplantılarına moderatörlük yapan biri olarak bunu çok net görüyorum. Kurum dışında özellikle de İstanbul’da olup sanki bir sayfiye yerinde gibi hissettiren mekanlar artık çalışanların tercihi. Öğle arasında çıkıp bir boğaz havası almak, evinde cam kenarında kahve içer gibi keyifle içeceğini yudumlamak, garsonların sürekli ne alırsınız diye konuşmalarını bölmeyip konuya konsantre olmak herkesi mutlu ediyor. Deniz ve Ayça da iş dünyasından geldikleri için ve zamanında çok fazla sayıda davet, organizasyona katıldıklarından işin gerektirdiklerini çok iyi biliyorlar. Kendi deyimleriyle, çok iyi bildikleri sularda yüzüyorlar, sadece şimdi suyun diğer tarafında olmayı tercih etmişler. Bir de suyu o kadar sade ve temiz tutuyorlar ki zaten adları da buradan geliyor. İşte, aşkta, dostlukta, mekanlarda, iletişimde aslında hayatın her alanında sadeliğe inanan iki kadın, sade kelimesinin isimlerinin baş harflerini de barındırdığını görünce –Ayça, Deniz – hiç tereddüt etmemişler. Peşine bir de bulundukları konumu ekleyince  olmuş size “sADe Arnavutköy”.

İstanbul’un en güzel, en çok hikayesi olan, en köklü semtlerinden birinde, denize yürüyüş mesafesinde bulunması, konukların geçmişlerini hatırlatacak sıcacık ev mimarisinde olması ve kişilere/gruplara özel sunumlar yapması sebebiyle sADe Arnavutköy benzerlerinden ayrılıyor.

Özellikle geçtiğimiz günlerde katıldığım Hande Polat ile aromaterapi atölyesi ve Torlak Çiftliği için özel üretilen Blend16.01 kahve lansmanında şunu gördüm ki, az sayıda kişinin katılımı, birebir sohbetin olduğu bir masa etrafında oturup paylaşım yapmak ve kişilerle yakın temas kurmak günün çok daha verimli ve keyifli geçmesini sağlıyor. Bundan sonra çıkaracağım kitabımın lansmanından sonra, sadece yazarlara yapacağım tanıtım söyleşisi için ben şimdiden randevumu aldım.

Peki sADe Arnavutköy’den başka ne tür hizmetler alabilirsiniz?

  • Şirket içi toplantılar için ideal. Masa oturma düzeninde maksimum yirmi kişi ağırlayabiliyorlar. Kahvaltıdan, atıştırmalığa, yemekten, içeceğe kadar her türlü catering seçeneği mevcut. İstanbul’un en güzel semtlerinden biri Arnavutköy’de bir nefes almak, tüm gününü ofiste, plazada geçirmeye alışkın olan insanlara çok iyi gelecektir. Öğlen kısa bir mola verip yürüyüş yapmak da günün hediyesi.
  • Genel katılıma açık eğitimler, şirket iç eğitimler, doğal cilt bakımı, aromaterapi, kişisel gelişim, nefes, çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite, sağlıklı beslenme, makyaj/güzellik, astroloji, çiçek yapımı, gibi genel katılıma açık atölye ve seminerler .
  • Markalar için tanıtım toplantıları, lansmanlar
  • Ayrıca kurumlar için farklı mekanlarda geniş katılımlı etkinlikler, motivasyon günleri, şehir içi-şehir dışı etkinlikler düzenleyen ayrı bir bölümleri mevcut.

Hizmet ve beklentilerin günden güne değiştiği ve geliştiği bir dünyada değişmeyen tek ihtiyacın GÜLÜMSEMEK olduğunu düşünürsek, sizi bu konuda fazlasıyla memnun edecek sADe Arnavutköy’ü tanımanızı öneririm.

www.sadearnavutkoy.com

Arnavutköy mah. Beyaz Gül sok. Beyaz Köşk Apt. No:25 D:3 Beşiktaş, İSTANBUL 34680


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz