Sarıkız Kazdağı Etnografya Galerisi’nde Anne Kız Buluşması

2

Anasına bak, kızını al derler ya, işte o söz bizim için her zaman öyle olmasa da annemle sosyallik ve çalışkanlık konusunda tam tencere kapağız. Ha bir de gezmek. Yoksa annem çok iyimser ben biraz depresifim, annem rahat ben takıntılı, annem süslü ben daha sade…Fakat konu girişimcilik, sosyallik, kültür sanat, seyahat olunca bizden uyumlusu yok. Çok güzel gezeriz annemle.

Yoğunluk deyince ama orada durun. Annem Aysel Özkan beni katlar geçer. Cumhurbaşkanından daha kolay randevu alırsınız annemden alana kadar. Fakat 29 Temmuz Cumartesi için ben randevuyu kaptım. Bizim için hayal olanı gerçekleştiriyoruz ve anne kız, kitap ve sanat için buluşuyoruz.

Annemin 17.Kişisel Resim Sergisi “İstanbul’un Renklerle Dansı” ve benim son kitabım “Dut Ağacı” romanı 29 Temmuz Cumartesi akşamı 18:00’den itibaren Sarıkız Etnografya Galerisi’nde sanat ve kitapsever dostları bekleyecek. Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Assos, Ayvalık tarafında olan herkese kapımız açık. Gelin tanış olalım, sohbet edelim.

Bu arada Sarıkız Kazdağı Etnografya Galerisi yörede gezilebilecek harika atmosfere sahip mekanlardan biri. Kazdağları`nın endemik bitki türleri ile yöreye yolu düşmüş önemli isimlerin balmumu heykellerinin olduğu galeri, eski bir zeytinyağı fabrikası. Uğur ve Murat Bostancıoğlu, babaları adına açtıkları müzede harika etkinlikler yapıyorlar, takip edin derim. Facebook “Sarıkız Kazdağı Etnografya Galerisi”

Biz 29 Temmuz akşamı oradayız, bir maniniz yoksa sizi de bekleriz. Siz gelemezseniz eşinizi dostunuzu bekleriz.

Sarıkız Kazdağı Etnografya Galerisi

Güre İskele, Rıhtım Caddesi No:1

Tel: 0266.385.12.13

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz