Sevgi Mağazası İçin Koşuyorum

4

Koşmak ve ben, şaka yapmayın derdim bundan sadece altı ay önce. Sevgili arkadaşım Yonca Tokbaş, nam-ı diğer 4 Yapraklı Yonca beni öyle motive etti ki; “yaparsın, alışırsın, sadece inan, düşebilirsin, yürüyebilirsin, emekleyebilirsin ama ayağa kalkabilirsin” diyerek beni önce Adım Adım ile tanıştırdı sonra da birileri için bir şeyler yapmak için bu gücü resmen bana aşıladı. Yani artık ben de İYİLİK İÇİN KOŞUYORUM. Hatırlarsınız size Sevgi Mağazası’nı yazmıştım, işte bu yıl ilk olarak Sevgi Mağazası için koşuyorum.

Toplumsal dayanışma ve paylaşmaya herkesi davet eden, ihtiyaç sahibi ailelere, öğrencilere, sokakta kalanlara belli zaman aralıklarında kıyafet, eğitim malzemesi, kitap ve oyuncak dağıtan SEVGİ MAĞAZASI’ na bir yer satın alabilmek için senin desteğinle bağış toplamak üzere koşacağız sevgili okur.

Böylece ülkemizin her yerindeki köy okullarına ve bu köylerde yaşayan büyük küçük herkese yardım gönderen, yardımlarıyla onbinlerce  aileye dokunan SEVGİ MAĞAZASI’ nın faaliyetlerine kendi yerinde güven ile devam edebilmesi için bağış  toplayacağız.

Toplumumuzda son günlerde sorgulanmakta olan Sevgi, Hoşgörü ve Paylaşmanın güçlenmesi için çalışan SEVGİ MAĞAZASI’ na sen de gel ve toplumsal kaynaşmaya destek ol, faaliyetlerine katıl, sen de paylaş. Elbette senin de paylaşabileceğin bir şey vardır.

Paylaşmanın yüceliğini bilen hayırseverlerin desteği ile ayakta duran SEVGİ MAĞAZASI’ nın faaliyetlerine kendi yerinde devam edebilmesi için küçük de olsa katkıda bulun…

Seni  SEVGİ MAĞAZASI’ nın kendi yerini alma” projesini desteklemeye ve bizimle aynı düşü paylaşmaya çağırıyoruz…

Yapacağın tek şey aşağıda belirtilen hesap numarasına, miktarı hiç önemli değil gönlünden ne koparsa göndermek. Hiçbir şubesi olmayan Sevgi Mağazası Yard. ve Day. Derneği’ni desteklemek demek toplumsal  kaynaşmaya ışık tutmak demektir…

Unutma;

“SEVGİ’mizi Kendi Yerimizde Paylaşmak İçin Koşuyoruz”

EFT veya havaleni yaparken “açıklama” satırına “BT rumuzunu ve kendi adınızı soyadınızı”  yazmayı unutma ki,  sertifikanı ulaştırabileyim.

Banka: Türkiye İŞ Bankası Acıbadem Şubesi

IBAN: TR18 0006 4000  0011 0850 7592 34

Alıcı: Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

4 YORUMLAR

  1. Sevgili Banucum,
    iyilik peşinde koşmak dünyanın en harika duygularından biri,gecen sene Runtalya’da TEGV yararına koşmuştum ve inan bana son 3.km de topuğuma acayip bir kramp girmesine rağmen atlaya zıplaya,yürüyerek ve adım adım bitirdim 10 KM yi,çünkü beni FINISH çizgisinde bekleyen çocuklar vardı ve amacım onlara kocaman saruılmaktı ve yaptım da…
    Maalesef bu sene bacağımdaki bir sıkıntı yüzünden 10 KM lik Avrasya Maratonuında koşabilmeyi göze alamadım,kayıt oldum,göğüs numaram hazır,ama kendime güvenemiyorum…İnsallah Runtalya’da Koruncuk için tekrar koşabileceğim…Tüm dualarım seninle,başaracaksın,sadece dikkatli ve km aralarına bakarak yürü/koş..nefesini iyi kullan…sen herseyin her projenın üstesinden gelirsibn ve inanıyorum bunu da başaracaksın..

  2. Katıldığın bu koşu için sana başarılar diliyorum.Başardıklarının yanına bunu da ekleyeceğine gönülden inanıyorum.Allah gayret ve kuvvet versin.Kalbimiz seninle,sevgiler…

  3. kos Banu kos …bunu da en iyi sekilde yapacagina inaniyorum arkadasim….hele boyle guzel bir amac icin melekler o gun hep seninle olacak eminim….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz