Sınır tanımayanlarız biz

7

Nereden başlasam, nasıl anlatsam…O kadar güzel bir etkinlik gerçekleştirdik ki sınır tanımayan anneler olarak. Hepsi ışıl ışıl, hepsi çalışkan, hepsi üretken bir sürü anne bir araya gelirse ne olur: harika bir sergi harika bir organizasyonla açılır ve harika işler ortaya çıkar.

Geliri, bizzat içinde olmaktan gurur duyduğum STET, Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği’ne bağışlanacak olan Ayça Oğuş, Özlem Turan, Bige Yalın’ın Anneler Günü Sergisi “Anneliğe Doğmak” dün açıldı. Şişli Belediye Başkanı’mız Sn.Mustafa Sarıgül’ün açtığı sergi tek kelimeyle muhteşemdi. Fotoğraf kareleri o gün gelen ziyaretçileri büyüledi. İkramlar göz kamaştırıcıydı. Katılımcılar, Slingo, Leileo,L’eraFresca, Petunia Pickle Bottom, Sarelle, Miki House, Çok Bebek Şeyler (fotoğraflardaki kolyem onların eseri), Peri Ayda, İstanbul Doğum Akademisi, Şe Fırın, Dreamkiddoh by Nilay Cinisli, Play Barn AnaOkulları…Hanzade Acar’ın annelik ile ilgili sunumu annelerin yani bizlerin değerini bir kez daha gösterdi. Ve benim kitabım, ikinci çocuğum Hayat Çocukla Güzel…STET yararına satıldı ve çok ilgi gördü. Sevgili yol arkadaşım Ayşe Tolga enerjisiyle herkesi büyüledi. Daha ne olsun, dün yanımda olan, yanında olduğum, yanyana sımsıcak enerji veren herkese yürekten teşekkür ederim. En çok da bu organizasyonda bize destek veren, bizzat herşeyle ilgilenen Addresİstanbul’un kalbi Çiğdem Kayalı’ya sonsuz teşekkürler.

Sergi 17 Haziran’a kadar Addresİstanbul’da gezilebilir. Unutmayın, satışın geliri STET’e bağışlanacak. Aynı benim kitabım gibi…

7 YORUMLAR

  1. SERGİYİ GEZDİM SICAK VE MÜKEMMEL BI ORTAM VARDI
    FOTOGRAFLARI SÖYLEMEYE GEREK YOK TEK KELİME İLE MÜTHİŞ
    ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN AYRICA FOTOGRAF SANATCİLARİNA
    DA TEŞEKKÜRLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz