Siz hala şampuan alırken göz yakmamasına mı bakıyorsunuz?

0

Güvenli bebek/çocuk şampuanı deyince aklınıza ne gelir? Göz yakmasın, köpürsün, güzel koksun, alkol içermesin…Benim aklıma bunlar geliyordu birkaç gün öncesine kadar. Kızım sekiz yaşında ve ben onu büyütürken internet, bloglar, marka tanıtımları bu kadar yaygın değildi ve ben eşten dosttan duyduklarım ve güvendiğim insanların önerileri ile ürün seçiyordum kızım için. Gerçi bu konuda doğru ürün seçtiğimi de ayrıca belirteyim.

Cuma günü Johnson’s Baby’nin bir blogger davetine katıldım ve orada şampuan alırken sadece göz yakmamasına değil, 26 alerjen parfüm, paraben ve alkol de içermemesi gerektiği anlatıldı. Biz ebeveynlerin ürün etiketlerinde mutlaka dikkat etmemiz gereken alerjenleri saydılar.

Nedir bu alerjen parfümler diyorsanız, Johnson’s baby tarafından 6 Ekim 2012 Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Bebek Bakım Semineri”‘nde tüm sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız. Ücretsiz olarak düzenlenen ve Taksim, Ümraniye, Kadıköy ile Bakırköy’den ücretsiz ulaşım olanağının sağlanacağı seminerde, Avrupa ve Türkiye Pediatrik Dermotoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Ümit Ukşal ile Amerikan Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aylin Şimşek, annelerin bilgisini artıracak bilgiler verecek.

Ünlü Tv programcısı ve genç anne Esra EROL, bir anne olarak, ebeveynleri davet ettiği ve annelerle sohbet şansı yakalayacağı seminer, Eyüp Salonu’nda 14:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Daha fazla bilgi için: 0212. 263.50.41

Ayrıca facebook sayfasından da tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz