Sömestr tatilinde çocuklara özel proje:Kim Korkar Karanlıktan!

1

Dünkü yazımda paylaştığım dünya üzerinde 130 kentte 7 milyondan fazla insana ulaşan Dialogue in the Dark (Karanlıkta Diyalog) sergisi, sömestr tatilinde çocuklara özel “Oyun Odaklı Öğrenme Atölyesi” düzenliyor. Karanlıkta Diyalog sergisi kapsamında 9-10-11-12 yaş arası çocuklar için gerçekleştirilecek “Oyun Odaklı Öğrenme Atölyesi” beden dili, mimikler, kendilerini rahatça ifade edebilme, güven duygusu ve hayal gücünü geliştirme gibi konularda çocukların gelişmesini ve nitelikli zaman geçirmelerini sağlayacak.

Karanlıkta Diyalog Sergisi, çocukları hayata hazırlıyor…

“Karanlıkta Diyalog Oyun Odaklı Öğrenme Atölyesi” tüm çocukların beden dilini, mimiklerini ve ses tonlarını etkili kullanarak kendilerini rahatça ifade edebilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda çocukların empati becerilerini geliştirmelerini ve kendilerini daha iyi ifade etmelerine olanak sunan atölye; sorumluluk bilincini ve ekip çalışmasına yatkınlığı da destekliyor. Eğitime katılan çocukların problem çözme becerisine yönelik çalışmalar yaparak, olumlu düşünme ve önyargılarının kırılmasını hedefliyor. Yaratıcılık ve estetik gelişimlerinde de farkındalık yaratmayı hedefleyen “Oyun Odaklı Öğrenme Atölyesi” çocukların kendilerini yeniden keşfetmelerini sağlıyor.  1500 metrekarelik geniş bir alanda hayata geçirilen sosyal girişim projesi, Gayrettepe Metro İstasyonundaki Diyalog Sergi Alanı’nda, çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Atölye Programı

Süre: 8 saat

TARİHLER:

27 -31 Ocak Haftası ( Hafta içi her gün 3 seans – 1. Seans:10.00 – 2 Seans: 13.00 – 3. Seans: 15.00)

3-7 Şubat Haftası (Hafta içi her gün 3 seans – 1. Seans:10.00 – 2 Seans: 13.00 – 3. Seans: 15.00)

25 Ocak-26 Ocak-1 Şubat-2 Şubat-8 Şubat-9 Şubat (3 Hafta sonu; 1. Seans:10.00 – 2 Seans: 13.00 – 3. Seans: 15.00)

GRUPLAR: 9-10-11-12 yaş

YER: Gayrettepe Metrosu

NOT: Etkinliğik 14 çocuk ile sınırlıdır. Biletler biletix üzerinden satılıyor.

Detaylar için: http://www.dialogistanbul.com/

Bilet satış: biletix.com

1 Yorum

  1. ben cok istiyordum kizi goturmeyi ama hem suresi cok uzun hemde ucreti biraz yuksekmis ya :((((( her gun karsiya gecmek biraz zor olacak gozukuyor ama program super gercekten.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz