>SON NEFES

1

>

”Büyütmem gereken bir kızım var, şalteri nasıl kapatırım ki” demiş Arman Kırım pazar günü ropörtajında…Çarşamba sabahı da şalterler kapanmış….ÖLÜM….
Biz istemesek de şalterler iniyor, aynı bundan tam bir yıl önce daha hayatının baharında 37 yaşında aramızdan ayrılan Volkan’ımız gibi. Onun da büyütmesi gereken bir kızı vardı aynı Arman Kırım’ın kızının yaşında. Tıpkı aynı kazada ölen Bahadır gibi, aynı yaşta oğlu vardı onunda…hepsi 8 yaşında bebeler daha. Tıpkı aynı kazada ölen Ali gibi….Babalığa hazırlanan…Bu şalterlere ne oluyor, niye durmadan kapanıyor, kime göre neye göre….ah bir bilebilsem.

Biz daha yarışalım hayatla, yetiştiremeyelim işleri, kariyer koltuklarına yapışalım, bitmesin projeler, paraya doymayalım, aldıkça alalım, sevdiklerimizi ihmal edelim, çocuklarımızla akşamdan akşama görüşelim, büyümesini kaçıralım, lükse, markaya, çula çaputa yatırım yapalım, aramayalım birbirimizi sormayalım, hep küselim, fesatlıklar düşünelim, istemediğimiz şeyleri istemeden yapıp, içimizden geldiği gibi yaşamayalım, ana babamıza hasret olalım, kardeşimizi umursamayalım, işten güçten hiçbirine vakit ayırmayalım, en sevdğimiz arkadaşımızı yoğunluktan unutalım ŞİMDİ. NASILSA DAHA ÇOKKKK VAKTİMİZ VAR, YAPARIZ BİR GÜN HEPSİNİ.

Volkan, Bahadır, Ali, Arman….. ve bugün şalteri inmiş herkesin mekanı cennet olsun.

1 Yorum

  1. >canımsın duygunu nasıl aktarmışsın tebrik ediyorum… söylediğin herşeyede kesinlikle katılıyorum ama emin ol çok azınlıktayız bu şekilde düşünen rabbim herkes için hayırlısını versin arkadaşların ve tüm vefat edenler nur içinde yatsın….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz