Tavsiye Melekleri

1

Bizi ikiz sananlar bile var. Kendisi benim “kızkardeş” kategorisinde ilk sırada yer alan biricik, seçtiğim kız kardeşim olur. Renan Tavukçuoğlu’ndan bahsettiğimi anlamışsınızdır herhalde. Başarılı, becerikli, entelektüel, anne, eş ve daha pek çok sıfata layık arkadaşımın kurucusu olduğu Tavsiye Evi’ni de biliyorsunuz artık.

Tavsiye Evi, ünlü markaların yeni çıkan ürünlerinin kadınlarla buluştuğu yaşayan bir ev. Bu evde Tavsiye Melekleri olarak adlandırılan üye kadınlar, herkesten önce ürünleri deneme ve bu deneyimlerini diğer kadınlarla paylaşma imkanı bulur. Markalar bu evde hedef kitlelerine doğrudan ve samimi bir pazarlama yöntemiyle ulaşmış olurlar.

Tavsiye Evi, yeni yıla sayılı günler kala yeni bir site açtı. Tavsiye Melekleri adlı bu sitede ben de varım. Bu site, kullanıcıların forumlara katılarak bilgi ve tavsiyelerini paylaşabileceği, Melek Blogger’ların yazılarını takip edilebileceği, Uzman Melekler’le yakınlaşabileceği ve Melek Tavsiyelerinden faydalanabileceği Türkiye’nin en güçlü kadın topluluğu.

TavsiyeMelekleriAcilis4

Melekler, uzmanlık ve ilgi alanlarına göre tavsiyelerde bulunuyor bu sitede. Tavsiye Evi’nde coşkulu bir yılbaşı partisi ile kutlanan site açılışına pek çok Melek de katıldı. Kurucular Renan Tavukçuoğlu ve Erdem Tavukçuoğlu’nun açılış konuşması yaptığı ve Meleklere yeni yıl hediyesi olarak bu yepyeni siteyi sunduğu yemekte, tavsiyemelekleri.com’un tanıtımı yapıldı.

TavsiyeMelekleriAcilis2 (1)

Renan Tavukçuoğlu konuşmasında “Hepimiz çok heyecanlıyız. Uzun zamandır bu proje üzerinde çalışıyorduk. Meleklerimizle birlikte güçlüyüz, bu gücü daha da genişleterek büyüyeceğiz” dedi. Erdem Tavukçuoğlu ise, “Türkiye’nin en güçlü kadın topluluğu olan sistemimizde 70.000’den fazla kayıtlı Meleğimiz var. İstedik ki bu proje ile Meleklerimiz gücüne güç katsın. Onlar bizim için çok değerli ve böyle güzel bir projeyi hak ediyorlar.“

Tavsiye Evi’ne, Tavsiye Melekleri’ne tüm kadınları bekliyoruz.

Web sitesi için : http://tavsiyemelekleri.com/

Facebook için : https://www.facebook.com/pages/TavsiyeMelekleri/547321145374588

Instagram için : http://instagram.com/tavsiyemelekleri

Twitter için : https://twitter.com/tavsiyemelegi

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz