The Zone Müze’de 1 Gece

1

The Zone Müze’de heyecan ve eğlence dolu bir kampın hazırlıkları başladı…

Da Vinci Learning ile müzede bir gece geçirmeye ne dersiniz?

Da Vinci Learning Eğitim Kanalı ve The Zone by Finansbank, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen heyecan, gizem ve eğlence dolu keyifli bir projeye birlikte imza atıyor. Harika Matematik Sergisi ve Da Vinci Learning Atölyeleri’nin büyük ilgi gördüğü The Zone Müze, 6 Mayıs Cuma akşamı Da Vinci Learning ile Müzede Bir Gece Kamp yapacak 9-14 yaş arası 20 meraklı çocuğu ağırlayacak.

1461657052_M__zede_Bir_Gece_2 (2)
Çocuğun kişilik ve özgüven gelişimine birçok olumlu destek veren kamp hayatını, “Müzede Bir Gece” etkinliği ile farklı ve unutulmaz bir deneyime dönüştürmeyi amaçlayan Da Vinci Learning, çocuklara amaca yönelik düşünmeyi aşılayacak eğlenceli ve merak uyandırıcı zengin bir kamp programı hazırlıyor. 20 meraklı çocuk, müzede kamp çadırlarını kendileri kuracaklar, kamp ocağında yemek yapacaklar ve kendileri için özel hazırlanmış uyku tulumlarında kalacaklar. Sabah kahvaltısı ile sona erecek olan programda katılımcı çocuklara, etkinlik boyunca ambulans ve sağlık görevlisinin de aralarında bulunduğu profesyonel bir ekip eşlik edecek. Minik misafirler için bunlar gibi daha birçok keyifli sürpriz var.

Çocuklar bilim, teknoloji, doğa, tarih, kültür ve sanat alanlarında eğlenceli eğitim içeriklerinin yer aldığı “Müzede Bir Gece” kampında eğlenirken öğrenmenin keyfini çıkaracaklar.

1461656761_880x440_twitter_dv2 (1)

“Müzede Bir Gece” etkinliğine davetiye kazanabilirsiniz!

IEG Turkey ve Da Vinci Learning’in 26 Nisan, Salı günü Facebook sayfalarından sorulan soruya doğru cevap vererek bu heyecan dolu geceye çocuklarınız için davetiye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Çekilişe katılım hakkı 29 Nisan, Cuma günü saat 16.00’da sona erecektir. Sorulara doğru cevap verenler arasından random.org üzerinden belirlenecek kazananlar, 3 Mayıs, Salı günü yine Facebook sayfalarında açıklanacaktır.

Çekilişe katılmak için:

IEG Turkey: www.facebook.com/iegturkey

Da Vinci Learning TV: www.facebook.com/DaVinciLearningTurkiye

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz