Türkiye’nin ilk aromaterapi markası Aisha

4

Yazacak o kadar konu birikti ki geçen haftaya dair, nereden başlasam hangisini yazsam karar veremedim. Aldım ıhlamurumu elime, mumları yaktım sakin sakin otururken, ortama uygun olarak bundan daha güzel bir paylaşım yazısı olamaz dedim ve  Aisha Aromatherapy’den bahsetmeye karar verdim. Türkiye’nin ilk aromaterapi markası.

Aslında benim Aisha markasını kullanmam bundan on gün öncesinde başladı. Cildim çok kuru olduğu için bir çözüm arıyordum aylardır. Sürekli Argan yağının çözüm olabileceğini duyuyordum ama bugüne kadar da hiç denememiştim. Aisha’nın kurucusu ve aromaterapist Ayşe Tolga’ya bunun doğru olup olmadığını sorunca o da iyi geleceğini söyleyip bana bir tane hediye etti. Tabii kullanım şeklini de detaylıca anlattı. Bu tarz yağları olur olmaz kullandığınızda bırakın faydayı uzun süre telafi edemeyeceğiniz zararlar doğurabiliyor. Gece yatmadan sadece üç damla elime damlattığım Argan yağını gözlerimin altına gelmeyecek şekilde yüzüme sürüyorum ve daha üçüncü günde annem “sen yüzüne bakım mı yaptırdın?”dedi.

Aromaterapi, aromatik bitki özlerinin ruh, beden ve zihin dengesi için kullanıldığı doğal bir tedavi metodu. Aromaterapi yağları bitkinin yüksek miktarlarda ( kilolar ve tonlar) toplanıp, kazanlarda damıtılarak elde edilen ve bitkinin tüm canlı yapısına, aynı zamanda da çok yüksek farmakolojik ve kimyasal içeriğe sahip özüdür. Aisha ise  ülkemizde bulmakta zorlanacağımız üst kalitede aromaterapi malzemelerini  bize sunarak, doğal yollardan kendimizi iyileştirmemize destek olan bir marka. Beni en çok memnun eden de markanın hemen altında yazan “made in istanbul” yazısı. Bundan daha hoş birşey olabilir mi? Yüzde yüz bizim.

Aisha koleksiyonundaki en önemli ürün gamı olan Anne ve Bebek Serisi annenin, bebek beklerken, doğum sırasında ve sonrasında yaşayabileceği skıntılar ve ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmış. Siz, Aisha’nın kurucusu Ayşe Tolga’yı oyuncu kimliğiyle tanıyorsunuz muhtemelen. Ama o aynı zamanda çok başarılı bir aromaterapist. Tüm ürünlerini kendisi kullanıyor ve hepsini tek tek deneyerek oluşturmuş. Masaj yağından şampuana, hamilelik çatlaklarından koruyan kremden gaz yağına kadar tüm faydalı ve baş ucu ürünlerini Aisha’dan temin edebilirsiniz.

Size en yakın satış noktalarını öğrenmek için www.aisha.com.tr ye bir tık yeter.

4 YORUMLAR

  1. Banu merhaba şu anda bu yağdan sipariş vermeyi düşünüyorum.Cildin ne durumda merak ettim.Gerçekten kalıcı iyi etkisi duruyor mu hala? Yardımcı olursan sevinirim,iyi günler.

  2. merhaba banu bu yağlardan kullanmak istiyorum ama az önce yorumlara şöyle bir göz attm da ayşe tolgaya mail atabileceğimizi yazmışsın yağlar hakkında bizzat onunla görüşmem mümkün mü acaba.?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz