Waternet Su Arıtma Cihazı

2

Günde değil bir litre, haftada ancak o kadar içen bir insanım. Biliyorum bu yaptığım hiç doğru değil ama su içince midesi bulananlardanım. Hele aç karna içmem gereken o haplar için su gerekmiyor mu benim için eziyet. Bir de çevremden gördüğüm “su iç” baskısı üstüne gelince o iki harf S ve U’dan nefret eder hale geldim. Suya bakış açımı değiştireyim, su ile ilgili evimde bir değişiklik yapayım hatta bir su arıtma cihazı ile çayı, makarnayı bile musluktan akan suyla yapabileyim diye uzun süredir iyi bir su arıtma cihazı nasıl olmalı araştırması içindeydim.

En iyi su arıtma cihazı hangisidir diye bir incelemeye görün, ne bilgiler, ne verilere dayanmayan istatistikler… Piyasada sağlıksız ancak ucuz çok cihaz var ama bunlar ciddi anlamda sağlığımızı tehdit ediyor. Ucuz malzeme kullanılınca basınçtan sızdırma, koku yapmadan tutun da kansere kadar zararları mevcut.

1457097360_Waternet_Tavsiyeevi (1)

Ben tam bu konuya kafayı takmışken geçtiğimiz günlerde Tavsiye Evi’nde bir etkinliğe katıldım. Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy suyun önemini, içme suyunun özelliklerini anlattı. Gereğinden az su içmenin nelere yol açtığını, sağlıklı suya ulaşmanın neden önemli olduğunu dinleyince bir de Tavsiye Evi’nde Waternet Su Arıtma cihazıyla tanışınca eve gelip ilk işim bizimkilere anlatmak oldu. Ben buldum aradığımı dedim. Üstelik Waternet’in üç farklı seçeneğinden tezgah üstü olan yani benim mutfağıma en uygun olan son derece şık tasarımlı. Malum mutfak tezgahımın üstünde çok fazla eşya bulundurmayan ben bir bilgisayar kasasını andıran aleti yoksa nasıl kullanacaktım? Set üstü tercihinde, sıcak, soğuk ve oda ısısında su seçme şansı var.

Waternet su arıtma cihazı, tezgah üstü modeli

“Sağlıklı ve Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu” ilkesini benimseyen Waternet çalışanlarının bazılarıyla Tavsiye Evi’nde bazılarıyla da satın alma ve montaj aşamasında tanıştım. Sağlıklı suya ulaştığımı biliyordum ama kaliteli hizmet anlayışına da kavuşmuştum kesinlikle. Son derece profesyoneller. Verdikleri saate sadık kalıyorlar. Her sorunuza doyurucu yanıtlar veriyorlar. Son derece hijyenikler. Hepsi aynı kalitede hizmet veriyor.

032508e5e34f9875c2c72b348f729214

Waternet’in en beğendiğim yanı abonelik sistemi oldu. Yani aleti satın alırken toplu bir para vermiyorsunuz. Her ay belli bir miktar aidat öder gibi bir sistemi var ki zaten damacanaya verdiğiniz para ile hemen hemen aynı. Üstelik su bitti, sucu bugün çalışmıyor derdi yok. Üstelik plastik, sağlıksız ortamlarda bekleyen damacana yok. Bakım, temizlik ve filtre değişimi gibi hizmetler de ücretsiz.

Biz evimize aldıktan sonra eşim şirket için de satın aldı. Her hafta damacanaya verdikleri para düşünüldüğünde Waternet onlara neredeyse bedavaya geldi. Ben mi? Artık isteyerek ve severek su içiyorum. Çayımız da daha tavşankanı oldu.

Su arıtma cihazının faydası var mı derseniz bir gün gelin bizde bir su için diyorum. Ya da Waternet’i arayıp benden selam söyleyin. Bakın vallahi benden duyup da aldığınızı söylerseniz o ay abone bedeli vermiyormuşum. Siz de satın alıp her ay bir arkadaşınıza da tavsiye edip satın almasını sağlarsanız ödeme yapmıyormuşsunuz o ay. Waternet size borçlu bile olabilir yani…

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz