Ya karın, ya basen, ya istenmeyen tüyler…Ya da Cindy

8

Bu bloğu açalı neredeyse sekiz yıl olacak üç ay sonra ve bugüne kadar sırf reklam olsun diye deneyimlemediğim hiçbir şey yazmadım. Gerçekten kullandığım, beğendiğim, önermekten çekinmeyeceğim her şeyi de yazdım ki güzel olan şeyler yayılsın, büyüsün. İşte yaza hızla giriyoruz gibi görünen şu günlerde özellikle biz kadınlar için bir mekanı paylaşmak istedim. Çoğu bölümle ilgilenmeyen olabilir ama istenmeyen tüylerle yaşamayı kim ister allah aşkına? Ne zavallıdır o tüyler, kimse istemez, ayrılınca bedenimizde bir bayram havası ki, şort, etek ne varsa giyer övünerek gezeriz. Eh bir de o bacaklarda selülit olmasa, sıkı görünse fena mı olur?

Ya karın? Korkulu rüyamız…Victoria Beckham ya da Eda Taşpınar’dan nefret eder hale geldim ben o kadar yani.

İşte tüm bu dertlere çözüm Cindy Cadde’de. İşini iyi yapanları seviyorum ama işini yaparken nezaketi ve yerinde davranışları tercih edenleri daha da bir seviyorum. Çok sık masaj yaptıranlardan değilim, bu yüzden olsa gerek kırk yılda bir masaj yaptırınca tamamen huzura ermek istiyorum. Sessizlik, hoş ortam, beni anlayan bir masör-masöz… Ben Cindy Cadde’de Ayşe ile tanıştım ve artık kendimi onun ellerine teslim ettim. Bu ara biraz fonksiyonel çalışıyor üstümde kendisi, zaman zaman Naziler için çalıştığını düşünüyorum geçmiş yıllarda. Bacaklarımın içinde gezip birbiriyle buluşup topak olmuş yağlara karşı savaşıyor adeta.

Kısacası bir kadının kendini daha iyi, daha güzel, daha mutlu hissetmesi için kadınsal ihtiyaçların hepsine tek bir mekanda çözüm bulduğunuz yer Cindy Cadde. Önceden randevu sistemi ile çalıştıklarından öyle gidip bekleme durumunuzda yok. Her türlü teknolojik aleti özel eğitimler aldıktan sonra kullanan uzman ekibiyle, sizi kapıda güler yüzle karşılayan ekibiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekan arıyorsanız Cindy Cadde tam sizlik.

Üstelik bu yazıya 10 Mayıs saat 22:00’ye kadar yorum bırakan beş kişi, ücretsiz cilt bakımı kazanacak. Haydi yorumlar başlasın…

Eren Apt. No:325 Kat:2 Daire:2 Bağdat Caddesi Erenköy

Tel: 0 216 363 53 64 – 67

 

8 YORUMLAR

  1. Merhaba Banucum
    Sana teşekkür etmek istiyorum. Ehli olmak deneyimli olmak ve tüm bu yapılacak işler için bir eğitim almış ve sertifikalarının olması çok önemli bu konuya bloğundaki yazının içinde yer verdiğin için tekrar teşekkür ediyorum.Bir çok bayanın güzellik ,zayıflık, incelme vs ile ilgili sorunları var burada en önemli olan doğru ve deneyimli yerlerde bu tür işlemleri almak lütfen herkes gittiği bu işletmelerde belge ustalık kalfalık ve diğer hizmet eğtimlerinin alınmış olmasına dikkat etsin…Bu işletmeyede teşekkürler…
    Serpil Berat Kubak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz