Banu Conker İle “Nefesim, Bedenim, Evim”

0

Transformal Nefes İle Zihin Beden ve Ruhsal Yenilenmeye,  Feng Shui ile evini yenilemeye , Theta çalışması ile bedenini yenilemeye hazır mısın sevgili okur?

Doğaya baktığımızda doğa kendini yeniliyor. Uykuda olan ağaçlar sonbaharda döktükleri yapraklarını ilk baharda yeniden çiçeklenerek  tazecik bir mevsime adım atıyor. Bu doğanın yenilenme süreci. Peki biz kendinizi nasıl yeniliyoruz? Kendimize ne kadar bakım yapıyoruz? Eğitimlerimde hep söylediğim, aracımızı üç, altı, yıllık bakıma götürürken kendi bakımımızı ne kadar sıklıkla yapıyoruz?

Transformal Nefes Eğitmeni Banu Conker’in  baharın uyanışı ile başlayan içimizdeki yenilenme isteğini hayata geçirmemize destek olacak çalışması “ Nefesim, Bedenim, Evim” 19 Nisan Pazar günü Nişantaşı Anda Yaşam Merkezinde gerçekleştirilecek.

nefes eğitimi

Tam gün olarak yapılacak olan çalışmada iki tam nefes seansı, Tibet’in Gençlik Pınarı Öğretisi, Feng Shui ile evimizi yenilemenin detaylarını öğrenirken, Theta ile bedenimizle ilgili yeni bilgileri deneyimleyeceğiz. Çeşitli farkındalık çalışmaları ile birlikte yenileneceğimiz bu çalışmada kendimizle ilgili farkındalığımız artacak.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için www.bitutamtuz.com adresini inceleyebilir. 0533 698 70 numaralı  telefondan workshopa kaydınızı yaptırabilirsiniz.

BANU CONKER 1969 Istanbul doğumlu ilkokulu Sarıyer Pertevnihal İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Avusturya Lisesi’nde bitirdi. Halkla İlişkiler sektöründe çalışmak isteyen Banu İ.Ü. İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunu ve üniversite yıllarında Milliyet Sanat Dergisi’nde staj yapmasına rağmen tekstil sektöründe çalışmayı seçti. İlkokulda şiirler yazarak başladığı yazı hayatı ara ara sekteye uğrasa da, bulduğu her tür kağıdın arkasına yazdığı mektuplarla kendini uzun süre oyaladı. 2011 yılında Alternatif Anne yazarlığı, ardından yazı işleri koordinatörü olarak çalışması blog hayatında hız kazanmasına vesile oldu. 2012 Nisan’ında kendi kurduğu Bi’ Tutam Tuz adlı web sitesinde bütün deneyimlerini ve gözlemlerini paylaşıyor. Halen tekstil sektöründe çalışıyor, ama bu arada heybesine masaj, tarot, biraz astroloji, biraz Reiki ve diğer enerjiler, biraz meditasyon, çokça transformalnefes koçluğunu da aldı ve hayalleri, hedefleri ve kızıyla birlikte yoluna devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz