>Günümüz bebeleri

2

>Günümüz çocukları neden çok akıllı oluyor neden herşeyi biliyor işte yandaki fotoğraf bunun yanıtını fazlasıyla veriyor sanırım. Bizim Duru hastanede yatarken zaman zaman gözünü açtığında LA LA !!! LA LA diye sayıkladı durdu. (Hakkını yemeyim ilk anne sonra la la diyordu)

Efendim La La kim siz bilmiyor musunuz yoksa? Teletubbies sülalesinin en küçükten bir önceki üyesi kendileri….Durunun en sevdiği VCD… Bunlar bölüm bülüm ve Duru hepsini ezbere biliyor. Bir de PiBi Ayıcık cd leri var ki onlar da ikinci göz ağrılarımız. Haftasonu babasının dizüstü bilgisayarı imdadımıza yetişti, hafta içi de sağolsun şirketten benimkini gönderdiler… Tabi hemşireler, hastabakıcılar, doktorlar halimizİ görünce epey eğlendiler…EH sen misin hamileliğin boyunca doğum, gebelik cd leri izleyip, müzik cd leri dinleyen… Al sana vcd ci dvd ci çocuk….
Bebeği olanlara ya da olacaklara tavsiye ederim: Dahi Bebek Seti, Teletubbies ve PiBi Ayıcık serüvenleri… Çocuğunuzun daha çabuk konuştuğunu ve algıladığını göreceksiniz… Ama fazlasından kaçının derim ben yine de…

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz