İmza:karın geliyooorrr

7

Bugünlerde blog konusu hep İmza:Kızın  oldu farkındayım ama nasıl olmasın ey okur? Sekiz ay çalış, hayallen, zaman zaman düş, zaman zaman coş, kitap çıksın ve üçüncü haftasında dördüncü baskısına gitsin. Yani biz yazmayalım da kim yazsın? 114 kişinin ortaklaşa yarattığı bir zafer değil de nedir bu?

Kız çocuklarının hayatlarındaki ilk erkek BABA’larına yazdığı mektuplardan oluşan kitabımızın ikincisi geliyor…Şimdi de babalardan sonra hayatlarına giren erkekleri anlatacak kadınlar. Nasıl ama? Heyecanlı di mi? Yok yok merak etmeyin nüfus cüzdanı aramıyoruz. Mevut, geçmiş, gelecek kocanıza, hayalinizdeki erkeğe yazabilirsiniz. İster övün, ister sövün yeter ki yazın diyoruz bu kez.

İmza:Kızın’da Bir Çocuk Daha Okusun diye YEKÜV dedik, İmza:Karın’da bir kadının hayatına dokunabilmek için STET diyoruz. Yazacak şeyleriniz varsa ne duruyorsunuz, alın kağıt kalemi elinize, belirlenen formata uygun bir sayfa mektup yazın. Unutmayın evlilik cüzdanı şartı yok. Mektubu yazdıktan sonra yazınızın kitapta yer almasına izin verdiğinize dair bir de sözleşmeyi doldurup imzalı bir şekilde imzakarin@gmail.com adresine yollayın. Mektupların elimize ulaşması için son tarih 14 Şubat 2013:))

İmza:karın sunumu için bir TIK

Mektup formatı için bir TIK

İzin formu için bir TIK

 

7 YORUMLAR

  1. Banu’ cum selam, ben doktora için 16 Ocak a kadar kendimi hayattan ve ders dışı herşeyden izole ettiğim sonra da geçen haftaya kadar tez konusu için koşuşturduğumdan yeni yeni hayata dönüyorum, bu yazını kaçırmışım, çok katılmak isterdim, süre de de geçmiş ama bir şansım olabilir mi halen, en kısa zamanda acil gönderirim?? :) Not: Bugün ayın 19 ‘u ?

  2. Sevgili Banu, “İmza Karın” için heyecanla bekliyoruz.
    Umarım herşey harika gidiyordur.
    Bu süreçte sessiz de olsak, yanında olduğumuzu bilmeni isterim. Yapabileceğim herhangi bir şey olduğu taktirde yardıma hazır olduğumu söylemek istedim.
    Sevgiler gönderiyorum…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz