Johnson’s Baby

1

Güvenli bebek/çocuk şampuanı deyince aklınıza ne gelir? Göz yakmasın, köpürsün, güzel koksun, alkol içermesin… Kızıma ilk kez şampuan ve cildi için kullandığım diğer ürünleri seçerken benim aklıma bunlar geliyordu. Şu an Duru dokuz yaşında ve ben onu büyütürken internet, bloglar, marka tanıtımları bu kadar yaygın değildi ve ben eşten dosttan duyduklarım ve güvendiğim insanların önerileri ile ürün seçiyordum kızım için. Gerçi bu konuda doğru ürün seçtiğimi de ayrıca belirteyim.

Johnson’s Baby’nin  hediye olarak özel gönderdiği tüm ürünlerini özellikle de şampuan, kolonya ve ıslak mendillerini uzun süredir kullanıyorum.

Biz şampuan konusunda markanın kullanıcısı iken, kızım okula başladığında ilginç bir olayla karşılaştık. Okul için bir paket hazırlamamız istenmişti. İçine çocuğunuz için yedek kıyafet, diş fırçası, macunu, ıslak mendil vb. konan bir paket. Velilerden biri, çocuğunun doğduğundan beri bebek bezi de dahil her şeye alerjisi olduğunu özellikle ıslak mendil konusunda aşırı hassas olduğunu, alıştığının dışına mendil kullandığında her tarafının şiştiğini söylüyordu. Başımıza gelmediğinden çok şaşırmıştık. Daha sonra veli ile görüştüğümde Johnson’s® Baby dışında başka bir mendil kullanamadıklarını söylemişti. Markaya olan güvenim bir kez daha kuvvetlenmişti.

Bizim evde tüm aile olarak kullandığımız bir ürün var ki söylemeden geçemeyeceğim, o da Johnson’s® baby Yağ. Özellikle duşta son suya damlattığımız yağ sayesinde çok kuru olan cildimiz inanılmaz yumuşuyor. Kızımın bu konuda yakınmaları da olmuyor değil. Ne zaman kendisi kullanmak istese boş şişeyle karşılaşıyor.

Johnson’s® baby Şampuan ile yıkanan bebekler, banyo gözleri kızarmadan, yanmadan, tahriş olmadan eğlenceli dakikalar yaşar.  Annelerle bebeklerinin en yakın anlarından biri olan banyo keyfi, tahriş olmamış ve kızarmamış gözlerle bakan bebekler ile anneler için büyük bir mutluluğa dönüşür.

İyi bakılan bebeklerin gözlerindeki pırıltıyı, anneler hemen anlama becerisine sahipler.  Bebeklerinin ne istediğini gözlerinden anlayan anneler, alkol ve paraben içermeyen, gözleri yakmayan ve uzmanların önerdiği Johnson’s® baby Şampuan ile banyo keyfi sonrası;  bebeklerinin gözlerinde “Teşekkürler Annecim…” bakışıyla seviniyorlar.

1 Yorum

  1. heyoooo cok sevindim dogru karar verdigim tescillendigi icin bende kizim dogdugundan beri Johnson sampuan ve bebe yagi kullaniyorum. ozellikle bebe yagi yazin guneslendikten sonra banyoda super rahatlatici oluyor hepimiz icin…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz