Kişisel Gelişim Nereye Katılsak

Kadının Adı Var

27 Ekim 2015

İlham aldığım iki kadınla beraber harika bir iş yapıyoruz. Kadının Adı Var projemiz için çok ama çok heyecanlıyım. Biri ünlü bir haberci diğeri çok başarılı bir psikoterapist ve o da televizyonda program yapan bir kadın. Sizin de ilham aldığınız kimler var? Siz hayatınızda fark yaratmak için neler yapıyorsunuz? Gelin hep beraber konuşalım, gelin Kadının Adı Var diyelim.

Kendi olmaktan gurur duyan, bedenini seven, aklına güvenen, gelişmeye açık kadınlar olarak adımızı haykırıyoruz. Banu, Ebru, Özge sizi bekliyoruz.

Gelin , huzur, barış ve sevgi dolu bir geleceğin adını beraber koyalım, Kadının Adı Var,  O Zaman Bugünde Umut var.

 • İlham aldığınız kadınlar kimler?
 • Hayatınızın direksiyonunda kim var?
 • İstediğiniz farkı nasıl oluşturursunuz?

 

Kadının Adı Var; Bu ve benzeri soruları etkileşim halinde paylaşırken, ihtiyaç duyduğumuz motivasyon, beceri ve farkındalığı oluşturmayı hedefliyor.

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu

Tarih: 3 Kasım 2015

Saat: 11:00 -13:00

 

Etkinlik ücretsizdir, herkese açıktır. Sonrasında konuşmacılar kendi kitaplarını imzalayacaktır.

Paylaşımlarınız için  #kadınınadıvar

3 Comments

 • Reply Defne Ongun Müminoğlu 27 Ekim 2015 at 22:45

  Tebrikler, tebrikler… Yine çok güzel bir çalışma Banucum :)

 • Reply kibrisotel 29 Ekim 2015 at 10:22

  Kıbrıs tatilinizde nereleri görmeniz gerekiyor, Kıbrıs’ta gezilecek yerler nereler, en meşhur bölgeler nerede diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kıbrıs gezilecek yerler rotanızı bizimle birlikte oluşturabilirsiniz.
  http://www.otelkibris.com.tr/gezilecek-yerler/ #otel #kıbrısotel #tatil

 • Reply elif 03 Kasım 2015 at 10:21

  Merhaba Banu. Etkinlik tam da şu anda. İstanbul’da yaşamadığıma üzüldüğüm nadir anlar bunlar. Güzel şeyler oluyor ve kaçırıyorum hissi. Eline sağlık.

 • Leave a Reply

  Berlin in Berlin ödül almış, ödülden çok filmdeki erotik sahne konuşuluyor, Uğur Mumcu öldürülmüş…Nihan’ın iki ülke ve 20 yıllık zaman dilimini kapsayan hikayesinin arka fonunda Türkiye’nin o yıllardaki sosyal ve siyasi panoraması var…

  Kitabı okurken Banu Tozluyurt’un tanınmış yazarlara; bir Banu’luk yer açın ben geliyorum diyen ayak sesleri duyuluyor…

  Nihan, Kamer ve Seval’i babaları cumartesi günleri halaları Ayla’nın oturduğu Kadıköy’e götürürdü. Belki de balıkçılar çarşısında balık alırken yanlarından geçtiniz. Ya da Üsküdar’dan Nihan’la aynı vapura bindiniz, yanyana oturdunuz… Hikayedeki gerçeklik duygusu o kadar geçiyor ki insana sokakta yürüyen bir genç kıza acaba bu Nihan’mı diye bakabilirsiniz…

  Lale Celepoğlu

  D & R    /    İdefix    /    Kitap Yurdu    /    Babil.com