Keyifli yürüyüşler için

1

Sıcak çok sıcak…İnsanın canı ne yemek ne spor ne iş hiçbirşey istemiyor. Birden şu yakıcı haziran günlerinde hamileliğim geldi aklıma, son ayımı yaşıyordum ve çok yürümem gerekiyordu. Sıcağa bir şekilde çözüm buluyordum ama yürümek eziyetti. Normal kilomun üzerinde olmam ve topuklarım yerle temas ettiğinde çektiğim ağrılar beni yürümekten soğutuyordu. Tabii bahsettiğim sekiz yıl öncesi. Şimdi herşeye çözüm var. Son olarak bir çorap duydum ki aman allahım nelere iyi geliyor.Üstelik patentini alan Safa Akyüz yakalandığı topuk dikeni hastalığından sonra bu çorabı keşfetmiş ve şimdi herkese öneriyor. Ben daha çok hamilelikte yaşadığım ayakta durma, yürüme, yorgunluk şikayetlerime çözüm olurdu diye hayıflandım. Çünkü dünyanın ilk darbe emici çorapı olan Heeltex her ayakkabıda veya sadece corap olarak giyilebiliyor ve herhangi bir şekilde ayağa ağırlık hissi vermiyor.

Uzun süre ayakta kalanlar, hamileler, topuk dikeni hastalığı olanlar, kösele ayakkabı giymek zorunda olanlar, hac ve umre ziyaretine gidenler ve benim gibi spor yapanlar için birebir olan bu çorapların normal çoraptan farkı olmadığı için yaz kış giyilebiliyor. Ben ürünü kullanmaya başlıyorum ve faydasını görmeyi çok umuyorum. Sporda o kadar ihtiyacım vardı ki bu ürüne, hamileyseniz özellikle denemenizi tavsiye ediyorum.

Vee topuk dikeni hastalığını birebir yaşayan arkadaşlarım size Safa Akyüz’e yani Heeltex ‘e hemen ulaşmanızı öneriyorum, bende de selam söyleyin.

Keyifli yürüyüşler dilerim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz