Mathazone Tanıtım Toplantısı Tavsiye Evi’nde

1

İşte beklenen günü açıklıyorum. Mathazone Tanıtım Toplantısı 11 Nisan Cumartesi günü Tavsiye Evi’nde yapılacak. Mathazone’u daha önce yazmıştım. Detaylı okumak isterseniz TIK TIK. Çok kısaca tekrar etmemi isterseniz;

Mathazone, matematik ile ilgili alt yapıyı çocuklara öğretmek hem de onların ileriki hayatlarını kolaylaştırmak için kurulmuş bir sistem. Hayatın her alanına etki eden bir Mathazone ormanı kuruyorlar. Sanatla, müzikle, oyunlarla bütün bir günün içerisine matematiği yayıyorlar. Mesela çocuklar çember öğreniyorlarsa, çember ile ilgili sanatsal aktivitelere katılıyorlar. 1 sayısını öğreniyorlarsa, 1 ile ilgili örüntüleri müzik ile ilgili bölümde öğreniyorlar. Çocukluk döneminde tek istek hayatı keşfetmek olduğundan, bizim kurduğumuz dünyada da sürekli keşfediyorlar, deneyimliyorlar. Mathazone Ormanı’nın karakterleriyle hem serüven yaşıyorlar hem de öğrenmeyi gerçekleştiriyorlar.

11 Nisan cumartesi Mathazone kurucularından Selva Muharremoğlu annelere bu sistemi, Mathazone Dünyası’nı anlatacak. Katılmayı arzu ederseniz, Tavsiye Evi ile hemen iletişime geçin, yer kısıtımız var.

Tavsiye Evi

T. 0(216) 358 9999

iletisim@tavsiyeevi.com

Bağdat Caddesi Bostan Tüccarı Sokak

Beyazgül Apt. No:7 A Blok Daire 7 Bostancı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz