Kadın İç Giyimde Öne Çıkan Trendler: Büstiyer ve Korse

0

İç giyim, gün içinde rahat ve konforlu bir deneyim elde etmek isteyen kadınlar için çok önemli. Sadece vücut tipine uygun seçimler yapmanın ötesinde, iç giyim ürünleri bizi yansıtmalı, her detayıyla iddialı bir konsept sunmalı. Peki iç giyim ürünlerinde seçim yaparken en çok öne çıkan trendler neler? Vücudu istenen forma sokma konusunda birçok kadının tercih ettiği korseler olmazsa olmazlardan. Bununla birlikte, üst iç giyimde büstiyerler iddialı tarzı ile öne çıkarken, alt iç giyimde de külot şort formunda boxer modelleri öne çıkıyor.

Büstiyerler Göz Alıcı Modeller Sunuyor

Sütyen iç giyimin en önemli parçalarından biri, kimi zaman göğsü istenen forma sokmak, kimi zaman konforlu bir deneyim yaşamak kimi zaman da tarzı ön plana çıkarmak için sütyen seçimleri değişebilir. İç giyimin zarif parçası sütyenlerde büstiyer modelleri son dönemde çok ilgi görüyor. Bunun nedeni, birçok farklı kombinle, büstiyer modellerinin güzel uyum sunabilmesi. İddialı tasarımları ön plana çıkaran büstiyerlerde, yarı destekli ya da destekli büstiyerle, göğüsleri toparlamak isteyenlere hitap ediyor. Buna ek olarak kullanım kolaylığı arayanlar için çıkarılabilir askılı büstiyerler, balenli ve kuplu büstiyerler de aksesuarları açısından sutyen çeşitlerinden.

Her Forma Hitap Eden Korseler

Korseler bedenimizde aradığımız ideal ölçüyü yakalamamız için en önemli parçalar. Suwen kalitesiyle geniş alternatiflerle bulunabilen korse modelleri günümüzde çok farklı konseptlerde sunuluyor. Vücudun hatlarını toparlamak ve istenen hatlara kavuşmak için, korseler tercih edilebilir. Karın ve belin yanı sıra kalçalarda da fit ve çekici bir görüntü yaratan korseler, gelişmiş formuyla daha özgür bir hareket alanı sağlıyor. Korselerde farklı formlar, farklı vücut tiplerine göre, beklentilere göre tercih edilebilir. Bunların içinde dar kesimli formu ile etek korseler en çok tercih edilen konseptler içinde. Buna ek olarak dikişli korseler, külot korse olarak da biliniyor ve dayanıklı ipleri ile sökülme, yerinden oynama riskini en aza indiriyor. Yüksek bel korseler ise bel yüksekliğine göre düşünülebilir.

Kadın Boxer’lar İle Her An Konfor

Boxer modelleri genellikle erkek iç giyim ile anılsa da artık kadınlar için, külot şort olarak da ifade edilen boxer seçenekleri tercih edilebiliyor. Kaliteli kumaş yapısına sahip olan şort külot seçeneklerine baktığımızda terletmeyen özelliğe sahip olması ve anti alerjen yapısı ön plana çıkıyor. Külot şortlarda da genel olarak diğer iç giyim ürünlerinde olduğu gibi dantelli, slip, minimizer gibi boxer modelleri var. Kadın boxer seçenekleri iş yerinde ya da günlük planlarda, seyahatte her adımda rahat hissetmek isteyen kadınların tercihi. Model ve renk seçeneklerinin geniş olduğu kadın boxer modelleri, tarz sahibi insanlara hitap ediyor.

Büstiyer sütyenlerin yanı sıra korse ve kadın boxer modellerinde en iddialı ürünler, Suwen’de sizi bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz